23 - Mike Will Made It ft. Miley Cyrus, Wiz Khalifa i Juicy J. Miley szokuje w teledysku swojego nowego chłopaka! [VIDEO 18+]

2013-09-25 22:02

23 - Mike Will Made It nagrał singla z udziałem Miley Cyrus, Wiza Khalify i Juicy J. Kim jest Mike Will Made It? Czy Miley w nowym klipie znów zaszokuje widzów? Sprawdź na Eska.pl!

23 - Mike Will Made It nagrał debiutancki singiel z udziałem Miley Cyrus, Wiza Khalify i Juicy J. Kim jest Mike Will Made It? Plotka głosi, że to nowy chłopak Miley, z którym spotyka się od czasu rozstania z Liamem Hemsworthem. Poza tym Mike jest znany jako producent muzyczny - ma na koncie takie kawałki jak We Can't Stop - Miley Cyrus, Love Me - Lil Wayne czy Pour It Up - Rihanny - oraz trzy mixtape.

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - eskaGO!

23 to nagranie zapowiadające pierwszy album Mike Will Made It - krążek pod tytułem Est. in 1989, Pt. 3. ma się ukazać jeszcze w tym roku.

W teledysku do 23 główną gwiazdą jest oczywiście Miley Cyrus, która znów pokazuje sporo ciała - choć nie tak dużo jak w klipie do Wrecking Ball - demonstracyjnie pali papierosa i wystawia język. Czy to jest jeszcze sexy? Zobacz na Eska.pl!