21 Adele najpopularniejszym i najczęściej zwracanym prezentem gwiazdkowym! Posłuchaj na Eska.pl Someone Like You Adele [VIDEO]

2013-01-03 13:47

21 Adele została najpopularniejszym i najczęściej zwracanym prezentem gwiazdkowym. Krążek Adele był bardzo popularnym prezentem gwiazdkowym, jednak nie trafił w gust obdarowanych. Zobacz na Eska.pl jakie albumy także znalazły się w gronie najczęściej zwracanych prezentów!

21 Adele to najczęściej kupowana płyta w okresie przedświątecznym, jednak ten prezent nie trafił w gust większości obdarowanych. Tuż po świętach portal zajmujący się wymianą niechcianych przedmiotów przeżył oblężenie! Aż 47 tysięcy osób chciało pozbyć się albumu Adele!

Zobacz na Eska.pl Adele pokonała PSY

Adele w tym niechlubnym rankingu nie jest osamotniona. Zaraz za nią znalazła się Emeli Sande z płytą Our Verstion Of Events. Trzecie miejsce to wielkie zaskoczenie nie tylko dla fanów 1D! Ich debiutanckiego krążka Up All Night postanowiło się pozbyć 37 tysięcy obdarowanych.

Zobacz Someone Like You - AdeleNie czytałeś jeszcze?

Sebastian Rutkowski będzie gościem videoczatu Eska.pl w czwartek 3.01.2013 o 18:30!

EP

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze