2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2015-07-28 15:58

2 miliony fanów ESKI na Facebooku? To już za chwilę! Jankes z tej okazji zaszaleje - warunkiem jest to, że profil Radia ESKA osiągnie okrągłe 2 miliony fanów do gali ESKA Music Awards 2015!

Facebook Radia ESKA
Autor: facebook.com Facebook Radia ESKA

2 miliony fanów na Facebooku ESKI do gali ESKA Music Awards 2015?! To możliwe, ale tylko dzięki wam! Profil Radia ESKA na Facebooku ma już ponad 1 900 000 fanów! W trakcie koncertu Odliczanie do EMA 2015 24 lipca 2015, poprosiliśmy Was o propozycje co ma zrobić Jankes jeśli w dniu gali ESKA Music Awards 2015, czyli 29 sierpnia, nasz profil będzie lubić już okrągłe dwa miliony fanów!

Zgłaszaliście wiele fajnych propozycji, za które bardzo dziękujemy. Dało się zauważyć, że szczególnie przypadła Wam do gustu kreacja Margaret, w której wystąpiła na Odliczaniu, i że chętnie sprawdzilibyście jakim potencjałem wokalnym dysponuje Jankes. Zatem – Wasze życzenie jest dla nas rozkazem. Jankes podejmuje wyzwanie! Jeśli do 29 sierpnia nasz profil polubi w sumie 2 miliony osób – to Jankes ubierze się w suknię Margaret i zaśpiewa w trakcie Eska Music Awards jej piosenkę „Thank You Very Much”! Chcecie to zobaczyć? To czym prędzej polubcie nasz profil i zachęcajcie do tego znajomych! Na razie zobaczcie tę sukienkę!

AKTUALIZACJA: Radio ESKA na Facebooku lubi już: 1 912 478 fanów! Czekamy na więcej!Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze