19-letnia Zara Larsson przyznaje: 'Nie wyrabiam psychicznie!'

2017-04-18 13:36
19-letnia Zara Larsson przyznaje: 'Nie wyrabiam psychicznie!'
Autor: fot. instagram.com / użytkownik zaralarsson 19-letnia Zara Larsson przyznaje: 'Nie wyrabiam psychicznie!'

Zara Larsson przyznaje, że przechodzi kryzys. Piosenkarka skasowała wszystkie tweety, jakie kiedykolwiek opublikowała w sieci. Dlaczego to zrobiła?

Zara Larsson ma dość. 19-letnia wykonawczyni hitu Lush Life pomimo młodego wieku czuje się już nieco wypalona. Powód? Krytyka w internecie! Piosenkarka postanowiła skasować wszystkie posty, jakie kiedykolwiek opublikowała na swoim oficjalnym koncie w serwisie Twitter. Zanim do tego doszło, na profilu młodej szwedzkiej gwiazdy pojawiła się automatyczna wiadomość wygenerowana przez stronę DeleteAllTweets.com, zdradzająca zamiary artystki.
>> Zara Larsson spotkała się z fanem z Polski! RELACJA VIDEO

Zara Larsson kasuje wszystkie tweety

Fani Larsson oczywiście starali się przekonać ją do zmiany decyzji. Wokalistka postanowiła więc tylko pokrótce wyjaśnić swoim obserwującym, dlaczego zdecydowała się na taki ruch.  - O rety, mam ochotę je wszystkie skasować - napisała w usuniętym już oczywiście poście. - Nie czuję się teraz najlepiej psychicznie, a media społecznościowe pochłaniają mnóstwo mojej energii. Do tego czuję, że ludzie przekręcają wszystko co powiem - wyznała. Potem dodała jeszcze: Pomimo tego, że w sieci nic tak naprawdę nie ginie to byłoby naprawdę zajebiście móc zacząć od nowa na Twitterze i Instagramie.

Twitter: Zara Larsson kasuje wszystkie posty
Autor: fot. twitter.com / profil zaralarsson Twitter: Zara Larsson kasuje wszystkie posty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze