Blanka

i

Autor: AKPA; tvn.pl Blanka już lata temu pojawiła się w telewizji.

15-letnia Blanka śpiewa z playbacku w Dzień Dobry TVN. To nagranie jest hitem internetu

2023-03-06 14:33

Blanka została reprezentantką Polski na Eurowizję 2023. Ten wybór od początku wiąże się z wieloma kontrowersjami. Niezadowoleni internauci zaczęli szukać informacji o nowej piosenkarce i okazuje się, że już w 2014 starała się podbić telewizję. Wystąpiła wtedy w Dzień Dobry TVN. Teraz to nagranie podbija TikToka.

Blanka będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji 2023 z piosenką Solo. Ten wybór spotkał się z ogromną krytyką, ponieważ młoda artystka wygrała preselekcje, mimo że widzowie wskazali Janna z utworem Gladiator. Wynik sprowokował ogromne rozżalenie internautów, którzy zaczęli szukać informacji na temat gwiazdy, która pokonała ich faworyta. W ten sposób odkryli, że Blanka karierę w show-biznesie próbowała zrobić od dawna. Już wcześniej mówiło się, że ma za sobą udział w programie Top Model. To nie była jednak jej pierwsza przygoda z telewizją. W 2014 roku, kiedy miała zaledwie 15 lat, wystąpiła na scenie programu Dzień Dobry TVN. Teraz to nagranie podbija TikToka.

Blanka w ogniu krytyki. Szefostwo Eurowizji ukradkiem wprowadziło cenzurę!

Shake Your Eska #16 | Tik Tok z Azji

Blanka w Dzień Dobry TVN

Blanka pojawiła się w Dzień Dobry TVN, kiedy jeszcze nikt nie wiedział, kim jest. W porannym magazynie wystąpiła z piosenką Finally. Trudno jednak mówić o śpiewaniu, ponieważ od razu można zauważyć, że skorzystała z playbacku. Internauci zwrócili też uwagę na słowa Marcina Prokopa, który zapowiadał jej występ. - Nastolatka, która ma za cel podbić Stany Zjednoczone i nie tylko. [...] Kreatywna dziewczyna. Daleko zajdzie - powiedział dziennikarz. Wtedy raczej nikt się nie spodziewał, że za 9 lat to Blanka będzie reprezentantką Polski na Eurowizji. Warto też spojrzeć na wizerunek, jaki Blanka zaprezentowała w Dzień Dobry TVN. Jako 15-latka kreowała się na buntowniczkę, a teraz stawia na słodkość i seksapil.

Blanka - kim jest? Solo piosenką, na którą trzeba zwrócić uwagę! [WIDEO]

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE