Mam Talent

i

Autor: Screen z YT: America's Got Talent/Romania's Got Talent Winner Darius Mabda Gets Emotional Before His Performance | AGT: All-Stars 2023

14-latek wyszedł na scenę i się rozpłakał. Po chwili wszystkim opadła szczęka

2023-01-31 8:38

Czternastolatek w Mam Talent udowodnił, że wiara w siebie i umiejętność opanowania emocji potrafią zdziałać cuda. Choć po tym, jak chłopiec rozpłakał się na scenie, wiele osób mogło odnieść wrażenie, że narzucona presja go przerośnie, to po chwili wydarzyło się coś, przez co wszystkim opadła szczęka. Musicie to zobaczyć!

Wyszedł na scenę i rozpłakał się ze stresu. Czternastolatek nie mógł opanować emocji, które towarzyszyły mu przed występem. Jego marzeniem było nie tylko zaprezentowanie swoich umiejętności przed ogromną widownią, ale również docenienie ze strony jury. Do swojego występu przygotowywał się naprawdę długo i włożył w niego wiele pracy. Jednak kiedy nadszedł czas próby, ekscytacja i strach wzięły górę. Młody tancerz, zaraz po tym, jak wyszedł na scenę, popłakał się przed jurorami. Eksperci jednak wykazali się wyrozumiałością i ogromnym wsparciem. By zająć myśli chłopca, poprosili by się przedstawił i spokojnie pooddychał. Rada okazała się być strzałem w dziesiątkę. Kiedy tylko udało mu się zapanować nad emocjami rozpoczął występ. Jurorzy nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli.

Znalazła swój występ w Mam Talent po 6 latach. Wspomnienia wywołały ogromne wzruszenie

Uczestniczka Mam Talent zaprosiła Małgorzatę Foremniak na scenę. Zobaczcie, co stało się potem!

Mam Talent - Darius Mabda

Darius Mabda dostał zaproszenie do specjalnej edycji amerykańskiego Mam Talent, w której występują najlepsi z najlepszych. Młody tancerz nie ukrywał, że występ na tak wielkiej scenie, to jedno z jego najskrytszych marzeń. Głównie dlatego, że swój talent odkrył za sprawą poprzednich edycji programu, które oglądał z wypiekami na twarzy. Szczególnie zainteresowały go wtedy pokazy tancerzy America's Got Talent i postanowił, że kiedyś to on pojawi się w talent show. Kiedy tylko przyszła pora na jego występ okazało się, że emocje wzięły górę. Darius nie krył wzruszenia i rozpłakał się na scenie. Jurorzy, kiedy zobaczyli łzy na policzkach chłopca, dopytywali, czy wszystko jest okej. Darius potrzebował chwili, by ochłonąć. Na szczęście jurorzy okazali mu wsparcie i wykazali się wyrozumiałością, dzięki czemu chłopiec po chwili mógł i rozpocząć występ. Zaprezentował spektakularną choreografię do piosenki Shawna Mendesa In My Blood. Gromkie brawa i owacje na stojąco to nie wszystko. Eksperci nie mogli uwierzyć w to, jak chłopiec jest utalentowany.

Byłeś taki zdenerwowany, Darius, a potem wszystko się zmieniło. Mam do ciebie dużo szacunku. Masz 14 lat. Po wygraniu programu przyjeżdżasz aż tutaj i rywalizujesz z jednymi z najlepszych. Myślę, że naprawdę dałeś radę.

Howie Mandel również był pod wrażeniem umiejętności chłopca.

Śpiewający pies w Mam Talent. Jurorzy nie mogli wytrzymać ze śmiechu

Pokazałeś jeden z większych talentów na świecie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE