10-latka śpiewa jak Lady Gaga! Jej występ przejdzie do historii

2020-06-04 16:48 EK
10-latka śpiewa jak Lady Gaga! Jej występ przejdzie do historii
Autor: Screen z YouTube/America's Got Talent 10-latka śpiewa jak Lady Gaga! Jej występ przejdzie do historii

Mam Talent to program, który bez wątpienia cieszy się popularnością nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Show dostarcza ciekawą rozrywkę, ale również przedstawia wyjątkowe osoby, które ze swoimi wielkimi talentami stąpają po naszej planecie. Występ 10-latki w amerykańskim Mam Talent przejdzie do historii? Przekonajcie się poniżej!

Mam Talent to program telewizyjny o charakterze rozrywkowym. Podczas jego emisji na scenie zawsze pojawiają się wielkie talenty z różnych dziedzin. Widzowie dzięki niemu mają okazję nie tylko nacieszyć swój wzrok, ale również uszy i wnętrze, które potrafi być rozczulone przez wzruszające występy uczestników. Program cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, również w Polsce. W naszym kraju show miało 12. edycji i z pewnością na tym się nie skończy. Od pierwszego odcinka w polskim Mam Talent, prowadzącymi byli Marcin Prokop i Szymon Hołownia. W jury natomiast, niezmienne widzowie mogli oglądać Agnieszkę Chylińską oraz Małgorzatę Foremniak. Dodatkowo od 6. edycji dołączył do nich Agustin Egurrola, zastępując Roberta Kozyrę.

Co ciekawe, amerykańska edycja również ma grono wiernych fanów. Uczestnicy, którzy pojawiają się na scenie zawsze wzbudzają w widzach wiele emocji i nie tylko. W sieci wielkie wow robi występ 10-letniej dziewczynki Roberty Battaglia. Znany i uwielbiany przez słuchaczy kawałek Lady Gagi w jej wykonaniu zszokował wszystkich! 

Viki Gabor pokazała nam swoją playlistę! Oto jej ulubione hity:

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mam Talent: piosenka Lady Gagi - Shallow

Ekscytacja, zdziwienie i prawdziwa radość - te emocje towarzyszyły widzom, a także jurorom amerykańskiego Mam Talent. 10-letnia Roberta Battaglia bez wątpienia zachwyciła wszystkich swoim występem na scenie. Dziewczynka wykonała niezwykle uwielbiany, a w dodatku trudny singiel Shallow, który w oryginale zaśpiewała Lady Gaga i Bradley Cooper. Na koniec występu Roberta dostała nie tylko owacje na stojąco od wszystkich, a także przepustkę do finału. Tzw. złoty przycisk nacisnęła jedna z jurorek - aktorka Sofia Vergara.

Poniżej możecie zobaczyć, jak 10-latka zaśpiewała kawałek Lady Gagi pt. Shallow.

Najnowsze