Siostry Tracz i Natalia Wawrzyńczyk w Domowym Graniu. Gwiazdy The Voice Kids zaśpiewają wielki hit!

2020-06-04 15:28 RW
Siostry Tracz i Natalia Wawrzyńczyk w Domowym Graniu. Gwiazdy The Voice Kids zaśpiewają wielki hit!
Autor: MyMusic Siostry Tracz i Natalia Wawrzyńczyk w Domowym Graniu. Gwiazdy The Voice Kids zaśpiewają wielki hit!

Po wyjątkowym koncercie gwiazdy światowej sceny muzycznej, Raya Daltona, po show, jakie dali m.in. Alicja Szemplińska, Patryk Skoczyński, Michał Szczygieł, Marcin Sójka, czy Zuza Jabłońska, po imprezowym secie NRD1 z Shanguy i polskiej dumy na międzynarodowym rynku, Skytecha, przyszedł czas na kolejne muzyczne odkrycia! Jeśli nie znaliście ich wcześniej, to poznajcie właśnie teraz - Siostry Tracz i Natalię Wawrzyńczyk! Gwiazdy The Voice Kids 3 wystąpią w ramach Domowego Grania. Kiedy i o której godzinie oglądać ich występ na stronie głównej Radia ESKA? Przekonajcie się i poznajcie szczegóły.

Ala i Ola Tracz to przebojowe siostry z trzeciej edycji The Voice Kids Poland. Walczyły o zwycięstwo pod czujnym okiem Dawida Kwiatkowskiego. Siostry Tracz, to także laureatki wielu konkursów wokalnych o zasięgu międzynarodowym! Dziewczyny w maju 2020 wrzuciły do sieci pierwszy oficjalny singiel z teledyskiem opowiadającym o siostrzanej przyjaźni, która pomaga spełniać marzenia! Wokalistki, które zdobyły serca widzów muzycznego talent-show dla dzieci zaśpiewają w Domowym Graniu, czyli cyklu ekskluzywnych koncertów na ESKA.pl. Razem z nimi Natalia Wawrzyńczyk, która także dała się poznać za sprawą trzeciej edycji The Voice Kids. Natalia, to uczennica szkoły muzycznej. Oprócz śpiewania uwielbia grać w rugby. Szkolna drużyna Natalii trzeci raz z rzędu zdobyła tytuł Mistrza Polski. W wolnym czasie lubi spędzać w towarzystwie papużki Grażynki i psa Kokosa.

Zobacz: Domowe Granie - przegapiłeś koncert? Nic straconego, wszystkie występy znajdziesz tutaj!

Wspólny koncert Sióstr Tracz i Natalii Wawrzyńczyk już 5 czerwca 2020. Bądźcie na www.eska.pl od godziny 18:00! W oczekiwaniu na występ młodych wokalistek obejrzyjcie ekskluzywny występ Michała Szczygła!

Michał Szczygieł z premierowym wykonaniem Tak jak chcę! Występ w Domowym Graniu na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze