1 z 10 - finał zaskoczył nawet Tadeusza Sznuka

i

Autor: fot./screen/youtube.com/lisek 1 z 10

1 z 10 - finał odcinka zaskoczył nawet Tadeusza Sznuka

2018-02-28 12:24

To druga taka sytuacja w 24 letniej historii programu. Zaskoczony był nawet Tadeusz Sznuk! Na ESKA.pl zobaczycie wideo z niesamowitego finału odcinka programu 1 z 10.

1 z 10 to jeden z najdłużej emitowanych teleturniejów w Polsce. Pierwszy odcinek pokazano 1994 roku. Taka sytuacja przytrafiła się jednak dopiero drugi raz w 24 letniej historii programu! Niedawny finał odcinka zaskoczył nawet Tadeusza Sznuka, który nie krył entuzjazmu z powodu tego historycznego wyniku. Jeśli przegapiliście ten odcinek, zobaczcie, co takiego wydarzyło się w finale.

1 z 10 - kłótnia z prowadzącym! O co poszło?

Autor: brak danych

1 z 10 to program dla osób o wyjątkowo obszernej wiedzy. Niektórzy jednak zapominają, że to tylko zabawa. Jeden z uczestników zaczął na antenie pouczać prowadzącego!

Wyjątkowe zdarzenie w 1 z 10

Co takiego stało się w 1 z 10? Finał jednego z ostatnich odcinków teleturnieju, zakończył się REMISEM! To drugi taki przypadek w całej historii programu. Panowie Włodzimierz i Lech, po wyczerpaniu zestawu pytań, mieli dokładnie po 142 punkty. Remis mamy proszę panów - powiedział zaskoczony Tadeusz Sznuk - Raz się zdarzyło w ciągu 24 lat, a teraz mamy drugi. Zobaczcie jak wyglądał ten finał.

Znany prezenter telewizyjny na zdjęciu sprzed lat - czy go rozpoznajecie?

Autor: brak danych

Rozpoznajecie tego prezentera na zdjęciu sprzed kilkudziesięciu lat? Mała podpowiedź - to jeden z najbardziej cenionych ludzi telewizji!

Remis w 1 z 10 sprzed lat

Poprzedni remis zdarzył się ponad 20 lat temu, w 8 edycji programu. Wówczas dwójka zawodników zdobyła po 152 punkty. Zobaczcie finał sprzed lat.