Nowe utrudnienia na łódzkich ulicach. Już niedługo zacznie się kolejny remont

2022-10-05 18:05
Nowe utrudnienia na łódzkich ulicach. Już niedługo zacznie się kolejny remont
Autor: Pixabay.com

Zbliżają się kolejne utrudnienia dla łódzkich kierowców. 7 października rozpoczną się prace nad dodatkowym pasem ruchu przy Drewnowskiej. Przejazd tam będzie ograniczony, a na czas robót zostanie wyznaczony specjalny objazd.

Mieszkańcy Łodzi muszą się przygotować na kolejne utrudnienia w ruchu. Do końca roku przejazd przez ul. Drewnowską będzie ograniczony. Już od 7 października wykonawca planuje zacząć prace nad dodatkowym pasem ruchu do skrętu w prawo. I etap prac odbędzie się pod zawężeniem do jednego pasa ruchu na wlocie wschodnim.

Organizacja ruchu w tym miejscu ulegnie zmianie. Pomiędzy Włókniarzy i Kasprzaka będzie po jednym pasie w każdą stronę. Ruch będzie się odbywał wyłącznie po obecnym pasie do skrętu w lewo. Z tego pasa będzie można pojechać przez Włókniarzy wyłącznie na wprost lub w prawo. Z uwagi na wprowadzenie zakazu skrętu w lewo, na czas robót wyznaczony będzie objazd ulicami Kasprzaka i Srebrzyńską.

PARADA WOLNOŚCI Łódź 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE