Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - kiedy premiera w kinach i na Amazon Prime Video?

i

Autor: Ben Rothstein/Prime Video "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" - kiedy premiera w kinach i na Amazon Prime Video?

The Lord of The Rings: The Rings of Power

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy 2 - NOWY ZWIASTUN już w sieci! Co na nim zobaczy? [WIDEO]

2024-05-14 15:56

Stało się! Do sieci 14 maja trafił pierwszy zwiastun drugiego sezony serialu The Lord of The Rings: The Rings of Power od Amazon. Trwający niecałe dwie minuty teaser pokazuje nam, czego należy się spodziewać w nadchodzących odcinkach! Jest dobrze, czy też znów tragicznie? Sprawdźcie i przeczytajcie w naszym artykule!

Drugi sezon The Lord of The Rings: The Rings of Power od Amazon został oficjalnie zapowiedziany! Tym razem za styl wizualny i pomysły na ekranie odpowiada tym razem nowy dyrektor artystyczny. Oliver Benson znany jest ze swoich pomysłów między innymi fanom Batmana z 2022 roku, wygląda na to, że będzie to zatem dużo mroczniejsza odsłona Władcy Pierścieni. 14 maja ukazał się pierwszy zwiastun nadchodzącego sezonu. Zobaczymy w nim między innymi fragmenty wielkiej bitwy, trzy pierścienie dla królów elfów i naprawdę świetne charakteryzacje postaci. Ale jest też miejsce na sporą dawkę chaosu. Sama zapowiedź jest jednak faktycznie - zjawiskowa! Zwiastun zobaczyć możecie poniżej.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy 2 - DATA PREMIERY

Nowe odcinki serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy 2 zobaczymy już 29 sierpnia. Fani Tolkiena z pewnością czekać będą na ten dzień z niepokojem! Czy tym razem ich ulubione uniwersum powróci równie piękne i spójne jak w książkach? Przekonamy się.

Władca Pierścieni. Drużyna Pierścienia - prawda czy fałsz?

Pytanie 1 z 10
Boromir przyjechał do Rivendell zamiast swojego brata Faramira
LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle