Tak teraz wyglądają loty do Rosji. Pasażer samolotu nagrał szokujący film

2022-10-05 14:11
Tak teraz wyglądają loty do Rosji. Pasażer samolotu nagrał szokujący film
Autor: pixabay/Twitter

Pasażer samolotu lecącego do Rosji nagrał film ze swojej podróży i zamieścił go w mediach społecznościowych. Taki widok w samolocie to rzadkość! Okazuje się, że decydując się teraz na podróż do Rosji, można poczuć jakby posiadało się samolot na własność.

Powiedzieć, że rosyjska branża turystyczna podupada, to jakby nic nie powiedzieć. Z powodu ogłoszonej w ostatnim czasie mobilizacji wojskowej przez Władimira Putina co prawda można było zaobserwować wzmożony ruch lotniczy. Mężczyźni w obawie przed powołaniem do wojska zaczęli masowo uciekać z kraju. Bilety na loty z Rosji do innych krajów wyprzedały się na pniu. A co z lotami w przeciwnym kierunku?

W ostatnich dniach do sieci trafiło nagranie zrobione przez pasażera lecącego samolotem do Rosji i wywołało lawinę komentarzy. 

Na nagraniu zamieszczonym w sieci widać, że na pokładzie samolotu były tylko dwie osoby - autor nagrania i jego syn. Kaloy Akhilgov mógł się poczuć jakby posiadał Boeinga na własność. Nagranie, ukazujące dramatyczny stan branży turystycznej w Rosji, w szybkim czasie zdobyło ponad 6 tys. polubień.  

- "Nie rozumiem, po co tyle miejsc w prywatnym samolocie", "To o dwie osoby za dużo. Wygląda na to, że personel lotniczy nawet zbojkotował tę podróż", "Wygląda na to, że jest to bardzo popularne miejsce turystyczne" - komentowali ironicznie użytkownicy Twittera. 

Serce WOŚP stanęło w Łodzi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE