Jakub z 1670

i

Autor: Netflix / flickr

Wiadomości

To zdecydowanie najdroższa kremówka na świecie! Ojciec Jakub z serialu "1670" rozbił bank

2024-02-02 15:24

Bez wątpienia serial "1670" jest prawdziwym hitem na Netflixie. Znakomita produkcja porwała za sobą tłumy fanów, czego potwierdzenie mieliśmy również podczas 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja z kremówką z ojcem Jakubem rozbiła bank! Szczegóły znajdziecie w naszym artykule.

32. finał WOŚP zakończył się sukcesem. Aukcja z bohaterami serialu "1670" była prawdziwym hitem

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył się ogromnym sukcesem. W samym Krakowie po raz pierwszy w historii uzbierano w puszkach ponad 4 miliony złotych. Okazuje się, że swoje "trzy grosze" podczas wośpowych licytacji dorzucili także bohaterowie serialu "1670". Aukcje z ich udziałem były prawdziwym hitem!

Podczas 32. finału WOŚP można było wylicytować między innymi wspólne zjedzenie kremówki i spacer po Wadowicach z Ojcem Jakubem z serialu "1670", w rolę którego znakomicie wcielił się Michał Sikorski. Aukcja odniosła ogromny sukces - tak dużej kwoty, jaką udało się podczas niej uzbierać, z pewnością nikt się nie spodziewał. Ostatecznie triumfator licytacji za kremówkę i spacer z bohaterem serialu zapłaci aż 35 101 złotych!

W dalszym ciągu można wylicytować obiad z Janem Pawłem i Zofią z Adamczewskich

Zwycięzca licytacji będzie mógł udać się z Michałem Sikorskim na spacer po Wadowicach oraz na kultową kremówkę na tamtejszym rynku. To jednak niejedyna licytacja z udziałem bohaterów serialu "1670". W dalszym ciągu można bowiem wygrać m.in. wspólny ziemniaczany obiad z Janem Pawłem i Zofią z Adamczewskich, w których role wcielili się Bartłomiej Topa i Katarzyna Herman. Aktualna kwota licytacji wynosi jednak ponad 50 tysięcy złotych, więc nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na taką przyjemność!

Anna Dymna kwestowała w krakowskich Sukiennicach podczas 32. finału WOŚP

Krakowska grupa Golden Retriever opanowała Rynek Główny!