Wkurzona Khloe Kardashian do fanki: „Dziewczynko, musisz spojrzeć w lustro”. O co poszło?

2021-04-20 15:00 AM
Khloe Kardashian
Autor: WOOT/Backgrid/East News

Khloe Kardashian często musi mierzyć się z hejtem ze strony internautów. Fani skanują wzrokiem każdą publikowaną przez nią fotkę, i oskarżają o ewentualny retusz. Z reguły celebrytka stara się nie zwracać uwagi na niezadowolonych fanów, jednak czasami nie wytrzymuje. Tak było i tym razem…

Khloe Kardashian uwielbia dzielić się ze światem swoimi fotkami. Najczęściej pozuje w taki sposób, by zaprezentować się z jak najlepszej strony. Seksowne, obcisłe ubrania, które podkreślają figurę to jej znak rozpoznawczy.

Często chwali się też swoją urodą, ale tutaj raczej zderza się z hejtem, ponieważ wielu internautów zarzuca jej ingerencje w naturę.

Przykre komentarze Khloe stara się puszczać w niepamięć, jednak nie zawsze jej to wychodzi. Ostatnio znów zmierzyła się z krytyką. Celebrytka opublikowała serię fotek, na których pozuje w mega obcisłym, niebieskim stroju. Świetnie podkreślał jej figurę. Niektórzy fani oszaleli z zachwytu, ale znaleźli się i tacy, którzy mieli uwagi do fotek. Jedna z fanek napisała:

Jeśli niepewność byłaby osobą

Khloe Kardashian odpowiada fance

Nie był to co prawda typowy atak na wygląd Kardashianki, z jakim często musi się mierzyć, ale i tak słowa internautki mocno dotknęły Khloe. W końcu ta zasugerowała jej brak pewności siebie. Khloe bez namysłu, odpowiedziała jej:

Dziewczynko, musisz spojrzeć w lustro. Tylko niepewni ludzie niszczą innych ludzi. Przesyłam ci tyle miłości, zdrowia i szczęścia!

To nie pierwszy raz, kiedy Khloe pokazuje swoim followersom, że z nią się nie zadziera i potrafi odpowiedzieć na komentarz, który jej się nie spodoba…

Podzielacie zdanie internautki, że Khloe brakuje pewności siebie?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE