Ewa Chodakowska przyznaje: "Kocham najmocniej siebie"

2021-04-20 9:08 kp
Ewa Chodakowska
Autor: WBF

Ewa Chodakowska to jedna z polskich gwiazd, które zdecydowanie najbardziej przykładają się do swoich postów na Instagramie. Trenerka za każdym razem dokładnie wie, co chce przekazać swoim fankom i nie szczędzi przy tym słów. Tym bardziej postanowiła poruszyć temat tzw. self-love, czyli miłości do samej siebie.

Fanki Ewy Chodakowskiej kochają ją nie tylko za treningi, które naprawdę przynoszą efekty, ale i za jej charakter i zaangażowanie w jej pracę. Trenerka zajmuje się bowiem swoimi wielbicielkami kompleksowo i tworzy dla nich zestawy ćwiczeń, proponuje diety, ale i dba o ich dobre samopoczucie i samoakceptację. Ewa od czasu do czasu dzieli się też na Instagramie tzw. prywatą, co fani wyjątkowo lubią.

I tak na Instagramie Ewy Chodakowskiej nie brakuje ostatnio chociażby zdjęcia jej czworonożnego pupila, Joejoe. Regularnie na zdjęciach pojawia się też mąż trenerki, Lefteris Kavoukis, który motywuje ją do pracy i wspiera w jej działaniach.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Ewa Chodakowska o samej sobie

I choć na najnowszym poście Ewy Chodakowskiej również pojawił się jej mąż, tym razem trenerka poświęciła wpis samej sobie. Gwiazda przekornie postanowiła wyznać, że tak naprawdę najbardziej kocha... siebie!

Kiedy mąż mnie pyta..a pyta nierzadko i z uśmiechem na ustach:„No powiedz .. KTO CIĘ BARDZIEJ KOCHA ODE MNIE ... No kto???”

- ja! - odpowiadam, za każdym razem 🤩🤩🤩 JAAAAAAAA 😅 - i śmieje się w głos 😋

I wierze w to całym sercem 🥰JA KOCHAM SIEBIE NAJMOCNIEJ i nie ma w tym nic złego 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

- czytamy.

Dalej trenerka przyznała, że tą zasadą kierowała się również w przeszłości.

Dzięki temu zerwałamKAŻDĄ RELACJE po drodze,która mi nie służyła,która mnie zużywała zamiast budować..która mnie ograniczała zamiast dawać przestrzeń..

Odchodziłam.. nawet wtedy,kiedy KOCHAŁAM!A przynamniej tak wtedy czułam 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Tak! Możesz kogoś kochać..I wciąż odejść dla własnego dobra..

Jest wtedy większa szansa,ze ucząc się na błędach,poznasz kogoś i kogoś takiego DOCENISZ

- bo to tez sztuka, żeby sobie guza w życiu nie szukać / nie chcieć kogoś naprawiać na siłę -

.. kto będzie Cię kochał za to KIM JESTEŚ, wspierał Cię w Twoim rozwoju..i kibicował każdego dnia ♥️

Jesli ktos Ci mówi,ze złapałaś BOGA ZA PIĘTY i lepiej nie trafisz, 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣powiedz MU, ze każdy sądzi według siebie i IDŹ DALEJ ➡️➡️➡️ SWOJĄ DROGĄ 🤷🏼‍♀️

Pracuj nad SELFLOVE ♥️

- pisze Ewa, zwracając się do swoich fanek.

A one doceniają jej przekaz. Bo choć Ewa Chodakowska pomaga kobietom (i mężczyznom) osiągnąć wymarzone ciało, często podkreśla, że podstawą jest to, by kochać się bez względu na wygląd. A zmianę przeprowadzić dla zdrowia.

Warto przypomnieć, że tę miłość do samej siebie Ewie wypominają często złośliwi. Trenerka nie ukrywa, że na bieżąco spotyka się z pytaniami o dziecko - nie brakuje osób, które uważają za swoje prawo mówić jej, kiedy przyszedł jej czas na macierzyństwo. Ewa wiele razy już mówiła jednak, że nie widzi się w roli matki.

>> Ewa Chodakowska do tych, którzy namawiają ją do macierzyństwa: "Mam prawo nie mieć dzieci"

Podoba Wam się taki przekaz?

Ewa Chodakowska
Autor: WBF
NAJNOWSZE