W głębi lasu, obsada: Wiktoria Filus jako Laura. Najlepsza aktorka serialu Netfliksa?

2020-06-15 12:49 mm
Wiktoria Filus czyli Laura z serialu W głębi lasu
Autor: WBF

"W głębi lasu" to najnowszy polski hit serwisu Netflix. Wyprodukowany w naszym kraju serial cieszy się ogromną popularnością. I chyba nic dziwnego - produkcja trzyma w napięciu, a obsada serialu "W głębi lasu" znakomicie odgrywa mroczny klimat i tajemnicze zwroty akcji ekranizacji powieści Harlana Cobena. Jedną z najważniejszych i wyróżniających się postaci "W głębi lasu" jest Laura Goldsztajn. W serialu gra ją Wiktoria Filus. Kim jest ta aktorka i co o niej wiemy?

Od 12 czerwca polscy widzowie serwisu Netflix mogą oglądać kolejny serial wyprodukowany w naszym kraju. Na stronach Netfliksa zadebiutowała produkcja nakręcona na podstawie książki Harlana Cobena. Serial "W głębi lasu" natychmiast stał się hitem Netfliksa, a w raz z jego rosnącą popularnością triumfy święci także obsada. 

Jedną z najważniejszych postaci serialu "W głębi lasu" jest nastoletnia Laura Goldsztajn, córka dyrektora szkoły, w której zakochuje się główny bohater, Paweł Kopiński (w tej roli występują Hubert Miłkowski i Grzegorz Damięcki).

Kim jest aktorka grająca Laurę i w jakich rolach mogliśmy podziwiać ją wcześniej? Co wiemy o Wiktorii Filus?

KIM JEST WIKTORIA FILUS, AKTORKA SERIALU "W GŁĘBI LASU"?

Rosnąca popularność nowej polskiej pozycji Netfliksa chyba wyraźnie świadczy o tym, że producenci "W głębi lasu" stanęli na wysokości zadania. Na uwagę zasługują nie tylko ciekawe zdjęcia i montaż, gwarantujące mroczny klimat opowieści oraz fantastyczna muzyka lat 90. towarzysząca widzowi w kolejnych odcinkach serialu, ale chyba przede wszystkim świetnie dobrana obsada serialu.

Z całą pewnością na uwagę zasługuje postać Laury, w którą wciela się Wiktoria Filus.

Producenci serialu, wzorem swoich amerykańskich kolegów, choćby tych zajmujących się produkcją "13 powodów", do roli nastolatków zatrudnili dużo starszych aktorów. Wiktoria Filus nie jest tu wyjątkiem. Aktorka ma już skończone 25 lat! Mimo sporej różnicy wieku trzeba jednak przyznać, że zagranie roli nastolatki przyszło jej z dużą łatwością.

Obsadzenie Wiktorii w roli Laury było chyba strzałem w dziesiątkę, bo w wielu komentarzach, jakie znaleźć można w sieci po premierze serialu "W głębi lasu", powtarza się opinia, że to jedna z najlepszych ról tej produkcji.

>> 13 powodów sezon 4: Ile lat mają naprawdę "nastolatkowie" z 13 Reasons Why?

Fiktoria Filus czyli Laura z serialu W głębi lasu
Autor: WBF

WIKTORIA FILUS W INNYCH ROLACH

Serial "W głębi lasu" nie jest oczywiście debiutem 25-letniej Wiktorii Filus. Aktorka wystąpiła wcześniej m.in. w filmie "Reakcja łańcuchowa" (2017 rok) oraz "Nic nie ginie" (2019).

Wiktoria Filus zagrała także w filmie "Sala samobójców. Hejter".

WIKTORIA FILUS PRYWATNIE

O życiu aktorki "W głębi lasu" wiemy na razie niewiele. Wiadomo, że Wiktoria Filus kończy właśnie 5 rok Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Wiktoria ma konto na Instagramie, ale na razie nie może pochwalić się zbyt wielką liczbą fanów w tym serwisie. Trzy dni po premierze serialu "W głębi lasu" jej profil obserwuje niecałe 1500 osób. Oczywiście możemy śmiało założyć, że w najbliższym czasie liczba ta znacznie się powiększy.

Zobaczcie wybrane zdjęcia z Instagrama odtwórczyni roli Laury Goldsztajn.

Hotplota.pl: rozwód Kelly Clarkson; nowy dom Ariany Grande
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE