13 powodów sezon 4: Ile lat mają naprawdę "nastolatkowie" z 13 Reasons Why?

2020-06-05 13:43 mm
13 powodów sezon 4 - obsada 13 Reasons Why
Autor: Rex Features/East News

Serial "13 powodów" powraca z 4. sezonem! Obsada "13 Reasons Why" kolejny raz wcieli się w role nastolatków, choć tak naprawdę większość aktorów współprodukowanej przez Selenę Gomez serii jest dużo starsza. Ile lat mają naprawdę aktorzy "13 powodów"? Sprawdźcie!

Seriale o nastolatkach to obok produkcji kryminalnych jeden z najpopularniejszych telewizyjnych gatunków. Od dziesiątek lat kolejne pokolenia dorastają przy swoich kultowych serialach, których akcja toczy się wokół szkolnego życia.

Często jest jednak tak, że aktorzy wcielający się w role nastolatków w rzeczywistości są znacznie starsi, a młodzi fani przecierają oczy ze zdumienia, kiedy dowiadują się, że uczniów szkoły średniej grają osoby przed trzydziestką.

Tak było choćby w przypadku kultowego serialu lat 90, czyli niezapomnianego "Beverly Hills, 90210". Rekordzistką tej produkcji była Gabriella Carteris wcielająca się w postać 16-letniej Andrei Zuckerman. W rzeczywistości była aż o 13 lat starsza - miała na karku 29 lat. 25-letni Luke Perry grał 17-letniego Dylana McKay, a jego szkolnego przyjaciela grał 27-letni Ian Ziering.

Czy podobnie jest w przypadku obecnego hitu Netfliksa, czyli serialu "13 powodów"?

13 POWODÓW: PRAWDZIWY WIEK AKTORÓW

Serial "13 powodów" nie jest niestety wyjątkiem - także w tym przypadku aktorzy mają znacząco więcej lat, niż grane przez nich postaci. Trzeba jednak przyznać, że obsada "13 Reasons Why" doskonale tuszuje swój prawdziwy wiek i w większości przypadków rzeczywista data urodzenia aktorów może być dla fanów sporym zaskoczeniem.

Większość bohaterów serialu "13 powodów" to nastolatkowie wkraczający w dorosłość - w scenariuszu mają więc około 18 lat. Tymczasem w rzeczywistości znaczna część obsady ma na karku nieco więcej wiosen :)

Jednym z najstarszych "nastolatków" w czołówce obsady "13 powodów" jest Ross Butler (serialowy Zach Dempsey). Aktor skończył w maju 30 lat! Z kolei postać Skye Miller (1 i 2 sezon) grana była przez 28-letnią dziś Sosie Bacon. A to wcale nie są rekordziści!

Co z resztą obsady?

Zobaczcie, ile lat mają aktorzy serialu "13 powodów". Ciekawe, kto z obsady najbardziej zaskoczy Was swoim prawdziwym wiekiem...

Hotplota.pl: Dieta Naomi Campbell; Justin Bieber obraża fankę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE