Cole Sprouse nie wiedział, że Lili Reinhart jest biseksualna? Fani Riverdale zdziwieni

2020-06-04 15:02 mw
Lili Reinhart i Cole Sprouse
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Lili Reinhart przyznała się właśnie, że jest biseksualna. Wyznanie aktorki Riverdale zaskoczyło wielu fanów serialu - tym bardziej, że gwiazda zdobyła się na nie zaledwie tydzień po rozstaniu z partnerem z planu. Czy Cole Sprouse wiedział, że Lili Reinhart jest osobą biseksualną? Oto pytanie, które zadaje sobie teraz wielu fanów Riverdale, obserwujących prywatne życie gwiazd serialu.

Wyznanie Lili Reinhart zaszokowało wiele osób, bo gwiazda Riverdale nigdy wcześniej otwarcie nie poruszała tematu swojej orientacji seksualnej. Ponieważ przez ostatnie 3 lata aktorka spotykała się z kolegą z planu serialu, dla większości jej wielbicieli było jasne, że Lili woli facetów.

Wiadomość o rozstaniu Lili Reinhart i Cole Sprouse'a zaskoczyła fanów pod koniec maja. Media doniosły wówczas, że związek młodych gwiazd Riverdale nie przetrwał pandemii koronawirusa. Cole Sprouse i Lili Reinhart zerwali i kwarantannę spędzali już osobno!

Czy rozstanie miało związek z tym, że Lili Reinhart jest biseksualna?

CZY COLE SPROUSE WIEDZIAŁ?

Jak często w takich przypadkach bywa, również i tym razem w sieci zaroiło się od teorii na temat możliwego powodu rozstania pary. Niektórzy fani twierdzą, że Cole zerwał z dziewczyną, kiedy ta wyznała mu prawdę o swojej orientacji. Nie ma na to jednak żadnych dowodów, a sama Reinhart wyjawiając prawdę o swojej orientacji, w ogóle nie poruszyła tematu byłego chłopaka.

Niektórzy przywołują analogię z inną byłą znaną parą ze świata show-biznesu. Mowa oczywiście o Miley Cyrus i jej ex. Chwilę po tym, jak gwiazda rozstała się z Liamem Hemsworthem, w sieci pojawiły się doniesienia o jej nowym związku - tym razem z dziewczyną. Co prawda romans Miley z Kaitlynn Carter nie przetrwał zbyt długo, ale wiele osób twierdziło, że była to zemsta na mężu, który nie do końca tolerował biseksualną orientację swojej ukochanej.

Jak było naprawdę? Póki co Cole Sprouse i Lili Reinhart milczą na temat swojego rozstania. Ale kto wie, może za jakiś czas wyjawią jego powody...

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE