13 powodów, sezon 4: To ona gra Estelę de la Cruz. Kim jest Inde Navarrette? [OBSADA]

2020-06-09 12:58 mm
13 powodów - Inde Navarrette czyli serialowa Estella
Autor: instagram.com / Inde Navarrette

W sieci pojawił się długo wyczekiwany sezon 4 serialu "13 powodów". Jedną z ciekawszych postaci nowej serii jest siostra Monty'ego de la Cruz, Estela. Kim jest aktorka, która wciela się w jej rolę i co o niej wiemy? Czy "13 Reasons Why" to jej pierwszy serial? Zobaczcie zdjęcia odtwórczyni roli Esteli de la Cruz i sprawdźcie, kim jest ta aktorka.

Sezon 4 serialu "13 powodów" od kilku dni jest już dostępny w serwisie Netflix. Najwięksi fani tej produkcji pewnie zdążyli już obejrzeć wszystkie 10 odcinków i dobrze wiedzą, jak zakończyły się przygody uczniów Liberty High. Nie będziemy jednak spoilerować i zamiast tego skupimy się na gwiazdach serialu, czyli obsadzie "13 powodów".

Tuż przed startem sezonu 4 "13 Reasons Why" zdradziliśmy na Hotplota.pl, że twórcy serialu trochę nabrali widzów w kwestii wieku jego gwiazd. Okazuje się, że większość "nastolatków" grają w tej produkcji aktorzy, którzy w rzeczywistości mają w od 24 do nawet 33 lat!

>> 13 powodów sezon 4: Ile lat mają naprawdę "nastolatkowie" z 13 Reasons Why?

Nie inaczej jest w przypadku występującej w serialu "13 powodów" od sezonu 4 aktorki grającej siostrę Monty'ego de la Cruz, Estelę. Według danych podawanych przez amerykańskie media, Inde Navarrette ma 25 lat. Tymczasem grana przez nią Estele jest... piętnastolatką!

Kim jest Inde Navarrette?

Aktorka grająca Estelę wygląda młodo między innymi dzięki niskiemu wzrostowi. Według serwisu IMDB Inde Navarrette ma zaledwie 1,52 m.

"13 powodów" to jak dotąd pierwsza i największa znana produkcja, w jakiej wzięła udział Inde. Ale to dopiero początek jej kariery - w tym roku aktorka dołączyła też do obsady "Superman and Lois" oraz "Wander Darkly".

Inde Navarrette przyszła na świat w Stanach Zjednoczonych i jest Amerykanką, ale jej mama pochodzi z Australii, a ojciec z Meksyku.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🤍🌿 Post udostępniony przez Inde Fabiola Navarrette (@indenavarrette)

Inde Navarrette pochwaliła się niedawno na swoim Instagramie wspólnymi zdjęciami z serialowym bratem, czyli Timothym Granaderosem, który w serialu "13 powodów" występuje jako Monty de la Cruz.

Na fotkach widać, że oboje świetnie się ze sobą dogadują.

Wyświetl ten post na Instagramie.
when life gives you lemons 🍋 Post udostępniony przez Inde Fabiola Navarrette (@indenavarrette)
Hotplota.pl: Madonna o kulach na proteście; Taylor Swift wspomina zakończenie szkoły
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE