Tekashi 6ix9ine ma w tatuażach tajny plan? Oto najlepsze teorie internautów na jego temat

2019-10-05 23:00
Tekashi 69
Autor: MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Tekashi 6ix9ine ostatnio jest na ustach wszystkich. A wszyscy są na ustach jego... Internauci nie mogli przegapić tego tematu. Oto najlepsze teorie dotyczące przyszłości rapera!

Tekashi 6ix9ine chyba nigdy nie był tak popularny, jak ostatnio. Teksty rapera dotarły do wielu odbiorców i wzbudziły ogromne emocje. Poruszyły środowiskami gangsterskimi i organami ścigania. Nie mówimy oczywiście o jego piosenkach, ale o... zeznaniach ;)

Kilka miesięcy temu 6ix9ine został aresztowany. Za przestępstwa groziły mu 47 lat odsiadki. Tekashi szybko zdał sobie sprawę, że więzienne życie średnio mu odpowiada. Chcąc uniknąć wyroku, zgodził się na współpracę z policją.

Można powiedzieć, że współpraca układa się świetnie, Tekashi 6ix9ine wsypał mnóstwo "kolegów" z gangu. Taka postawa nie umknęła oczywiście opinii publicznej. 6ix9ine przez wielu został okrzyknięty kapusiem i regularnie jest obiektem żartów. W tej kwestii internauci nie mają sobie równych.

W sieci możemy znaleźć komiczne teorie dotyczące przyszłości Tekashi 6ix9ine. Tatuaże skrywające plany więzienia, płyta zza krat czy prowadzenie programu kulinarnego to tylko niektóre propozycje.

Tak internauci widzą przyszłość 6ix9ine:

(pisownia oryginalna)

Po wyjściu będzie 2 dni się ukrywał w stanach
Wszystkie pieniądze zdeponuje do banku w szwajcarii
Pod przykrywką babushka boi przylecie samolotem linii LOT do Polski dokładniej wyląduje w Goleniowie koło Szczecina
Przez około 2 tygodnie będzie mieszkał w Szczecinie na portowej 26 mieszkanie nr.3 zapisze się do szkoły chłodniczej ale go wyrzuca przez brak języka
W końcu zamieszka w Międzyzdrojach 70 km od Szczecina i nagra płytę z Young Adiszem i Lxfuttem
Zmieni nazwisko na chamirski
Zrobi karierę w Polsce zacznie nagrywać albumy z coraz to innymi wykonawcami np.z skinnym i malikiem ale nigdy solowego

Tak będzie nie zmyślam

Wyjdzie na wolność, przeniesie się do Polski, najprawdopodobniej gdzieś koło Warszawy, zatrudni się na budowie. Potem zastąpi panią Kasię Dowbor w programie "Nasz Nowy Dom". W końcu się skapną, że to ten sławny 6ix9ine i zrobią program kulinarny, który będzie się nazywał "Gotuj ze 6ix9ine'm". 100% potwierdzone info.

On między tymi dziarami ma plan jak ten ze skazany na śmierć. To było zaplanowane mówię wam. Teraz wypi****** do Panamy

Gdy był w więzieniu napewno wymyślili jakąś wizjonerską płyte,po kilku dniach/tygodniach gdy już wszystko nagra sfingują jego śmierć,pośmiertna płyta osiągnie ogromny sukces a on zarobi tyle,że do końca życia będzie gdzieś tam sobie żył,przynajmniej ja bym tak zrobił.

Wsypie sędziego i wyjdzie na wolność szach mat

Pojedzie podziemnym tunelem do narni

Niestety nie wszystkie przypuszczenia internautów są zabawne i optymistyczne. Wielu wróży raperowi to o czym chyba wszyscy myślimy... Gangi tak łatwo nie odpuszczają swoim przeciwnikom. A zeznając przeciwko dawnym "kumplom" Tekashi 6ix9ine stał się wrogiem.

Pozostaje nam mieć nadzieję, że amerykańskie organy ścigania ochronią 23-latka przed najgorszym.

NAJNOWSZE