Snoop Dogg i Tekashi 69

i

Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER, 247PAPS.TV / SplashNews.com/East News

Snoop Dogg wyśmiewa Tekashi 6ix9ine. "Martha Stewart NIKOGO nie wsypała"

2019-09-25 11:37

Snoop Dogg nie zostawia na Tekashi 6ix9ine suchej nitki. Legendarny raper porównał jego przypadek do sprawy swojej przyjaciółki, Marthy Stewart, która odsiedziała wyrok więzienia nie wsypując żadnej z zamieszanych w swoją sprawę osób. Tymczasem zeznania Tehashi 69 obciążyły już wielu jego dawnych kumpli z gangu.

Kariera Tekashi 6ix9ine w półświatku nie trwała długo - dawny gangsta-raper szybko stał się w środowisku pośmiewiskiem i bohaterem memów. Autorem najnowszego mema z Tekashi 69 jest legenda rapu, Snoop Dogg. Muzyk nie kryje, jak niewielkim szacunkiem darzy swojego młodszego kolegę z branży za donoszenie na dawnych kumpli z gangu.

Na Instagramie Snoop Dogga pojawił się właśnie kolejny mem z Tekashi 6ix9ine w roli głównej. Raper ponownie nazwał go donosicielem i zestawił z Marthą Stewart, która odsiedziała swój wyrok nie posyłając za kratki nikogo innego.

Nowe tatuaże gwiazd

Pytanie 1 z 9
Ten tatuaż zrobił sobie...
Nowe tatuaże gwiazd

SNOOP DOGG O TEKASHI 69: "DONOSI NA WSZYSTKICH"

Tekashi 6ix9ine w ciągu swojej krótkiej kariery pozował na bardzo groźnego gangstera, prawdziwego twardziela z półświatka, który nie ugnie się przed nikim. 

Ugiął się jednak bardzo szybko. Kiedy tylko usłyszał od prokuratora, że za zarzucane mu przestępstwa może spędzić za kratkami 47 lat, natychmiast rozwiązał mu się język.

Zeznania Tekashi 69 są już owiane prawdziwą legendą. Młody raper donosił w nich na niemal wszystkich dawnych kumpli, a nawet na osoby spoza swojego gangu. 6ix9ine zeznał na przykład, że do 9 Trey Blood należała kiedyś Cardi B. Sama raperka wyśmiała jego rewelacje: owszem, należała do gangu, ale innego. Jej zdaniem Tekashi 69 po prostu nie wie, o czym mówi.

Snoop Dogg nie ma litości w komentarzach na temat 6ix9ine. Na jego profilu na Instagramie pojawił się właśnie kolejny mem, w którym Snoop zestawia młodego kapusia, jak sam go nazywa, z Marthą Stewart.

Gdy oglądamy, jak Tekashi 69 (lub jakkolwiek on się nazywa), donosi na KAŻDEGO, zapraszam was wszystkich do wspomnienia Marthy Stewart, która podczas swojego procesu nie wsypała NIKOGO. Dziewczyna odsiedziała wyrok więzienia, jak prawdziwa twardzielka

- napisał Snoop Dogg pod zdjęciem Tekashi 69 i Marthy Stewart.

Przypomnijmy, że Martha Stewart oskarżona była o nielegalne transakcje akcjami. Zarzucano jej, że w 2001 roku weszła w posiadanie poufnych informacji dotyczących jednej z firm, dzięki którym udało jej się sprzedać akcje tej firmy dzień przed gwałtownym spadkiem ich wartości. Sąd nie znalazł na to dowodów, jednak Martha Stewart i tak trafiła za kratki. Udowodniono jej utrudnianie śledztwa i skazano na 5 miesięcy więzienia.

Warto jednak zaznaczyć, że zestawienie przypadku Marthy Stewart z Tekashi 6ix9ine nie jest do końca sprawiedliwe. Młodemu raperowi grozi nie 5 miesięcy, a 47 lat odsiadki. Chłopak ma więc do stracenia "trochę" więcej, niż przyjaciółka Snoop Dogga.

Dzięki swoim zeznaniom Tekashi 69 może naprawdę uniknąć odsiadki. Amerykańska prasa doniosła na początku tygodnia, że raper może zostać objęty programem ochrony świadków. 6ix9ine miałby dostać zupełnie nową tożsamość, aby uniknąć zemsty gangów. Problemem są oczywiście tatuaże rapera - dopóki ich nie usunie, prokuraturze raczej trudno będzie go ukryć...

Tekashi 6ix9ine

i

Autor: MediaPunch/REX/Shutterstock/Rex Fashion/East News