Tekashi 6ix9ine zeznał, że Cardi B jest członkiem gangu! Gwiazda zaprzecza

2019-09-20 11:12 mw
Tekashi 6ix9ine i Cardi B
Autor: Swan Gallet/WWD/REX/Shutterstock/Rex Fashion/East News, ENT / SplashNews.com/East News

Tekashi 6ix9ine złożył kolejne sensacyjne zeznania! Ze słów rapera wynika, że Cardi B należała do jednego z groźnych gangów! Co na to raperka? Kogo jeszcze zamierza w swoich zeznaniach wsypać Tekashi 6in9ine?

Tekashi 6ix9ine nie przestaje sypać! 23-letni raper aresztowany za udział w zorganizowanej grupie przestępczej zeznał właśnie, że znana artystka rap, Cardi B należy do gangu! 6ix9ine oskarżył o to samo także Jima Jonesa.

Nowe zeznania Tekashi 6ix9ine upubliczniono w czwartek 19 września. Wynika z nich, że Cardi B jest członkiem gangu Nine Trey Bloods!

Co dokładnie powiedział Tekashi 6ix9ine i jak jego oskarżenia komentuje Cardi B?

Nowe zeznania Tekashi 6ix9ine. Cardi B jest członkiem gangu?!

Po kilku miesiącach odsiadki w sprawie oskarżonego o szereg przestępstw rapera nastąpił znaczący przełom. Jak donoszą amerykańskie media, Tekashi 6ix9ine złożył nowe zeznania.

23-letni raper zeznał w nich, że znana artystka Cardi B jest członkiem jednego z groźnych gangów.

Daniel Hernandez, bo tak naprawdę nazywa się 6ix9ine, zeznał w czwartek 20 września w sądzie stanowym na Manhattanie, że Cardi B należała do gangu o nazwie Nine Trey Bloods.

Tekashi 6ix9ine
Autor: Stephen Yang/Polaris Images/East News

Cardi B co prawda sama kiedyś przyznała, że w młodości należała do gangu, ale teraz twierdzi, że Tekashi 6ix9ine pomylił jej organizację z inną grupą!

>> Cardi B jest w ciąży? Gwiazda planuje drugie dziecko!

Kiedy w wywiadzie dla GQ raperka opowiadała o swojej przeszłości, wyznała, że kiedyś należała do gangu "Bloods".

Teraz twierdzi, że chodziło dokładnie o Brim Bloods, a nie Nine Trey Bloods, o którym w swoich zeznaniach mówił 6ix9ine.

Sam to powiedziałeś... Brim a nie 9 Trey. Nigdy nie byłam w 9 Trey ani w żaden sposób z nimi związana

- napisała Cardi B na Twitterze, w komentarzu do zeznań Tekashi 6ix9ine. Krótko po opublikowaniu raperka usunęła swój tweet.

Teksahi 6in9ine próbuje uniknąć odsiadki

Nie jest tajemnicą, że nagła "szczerość" i wylewność młodego rapera to próba ratowania własnego tyłka. 69 jest oskarżony o wiele poważnych przestępstw. Władze zarzucają mu m.in. nielegalne posiadanie broni, wymuszenia i zastraszenia, a także powiązanie ze sprawą próby zabójstwa rapera Chief Keef i sprzedaż heroiny.

Łącznie za ten zestaw grzechów grozi mu nawet 47 lat więzienia.

Tekashi 69
Autor: MARCO BERTORELLO/AFP/East News

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE