Fani rozpracowują Evermore Taylor Swift. Pojawia się Selena Gomez i dziecko Gigi Hadid

2020-12-19 9:02 es
Taylor Swift
Autor: Dia Dipasupil/Getty AFP/East News

Taylor Swift nie próżnuje na kwarantannie. Kilka miesięcy temu wydała album Folklore. Niedawno swoją premierę miała siostrzana płyta - Evermore. Fani wspięli się na wyżyny kreatywności, analizując krążek. W najlepszych teoriach pojawia się Selena Gomez oraz dziecko Gigi Hadid i Zayna Mailika!

Taylor Swift zaskoczyła fanów. Nikt nie spodziewał się, że podczas kwarantanny gwiazda wyda, aż dwie płyty. Tymczasem izolacja uwolniła nowe pokłady kreatywności u artystki. W efekcie wydała Folklore i Evermore. Druga płyta wzbudziła nawet większe emocje. Fani doszukują się tam ukrytych znaczeń.

Nie bez przyczyny wszyscy oglądaliśmy CSI Kryminalne Zagadki, Mentalistę czy Detektywa. Po prostu szykowaliśmy się do rozpracowywania Evermore Taylor Swift. Według internautów ten album jest wypełniony tajnymi przesłaniami! Spróbujemy razem je odszyfrować!

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

O czym jest Evermore Taylor Swift?

Fani Taylor Swift wzbili się na wyżyny kreatywności. Są pewni, że Evermore ma tajny przekaz. O czym tak naprawdę śpiewa Taylor Swift?

Oto najlepsze teorie internautów:

1. Dorothea to piosenka o Selenie Gomez

Od spędzania czasu w parku ("When we were younger down in the park"), przez Justina Biebera („making a lark of the misery”), po linię kosmetyków Rare („sellin' makeup”). Istnieje wiele podobieństw między tekstem piosenki a Seleną Gomez.Z drugiej strony, są również teorie, że utwór jest tak naprawdę o Karlie Kloss.

2. Dorothea to imię dziecka Gigi Hadid i Zayna Malika

Skupcie się... W sierpniu Gigi Hadid zamieściła zdjęcie z podpisem „Sierpień, czekam na naszą dziewczynkę”. August to utwór 8 na Folklore, a Dorothea to także 8. utwór na Evermore! Nie byłby to pierwszy raz, gdy Taylor Swift ujawnił w piosence imię dziecka sławnej pary - patrz: Ryan Reynolds i Blake Lively.

3. "Marjorie" to piosenka o babci Taylor Swift

„Epiphany” to 13. utwór na Folklore. Tam gwiazda składa hołd swojemu dziadkowi. „Marjorie” to także 13. utwór na jej nowym albumie, Evermore. Marjorie to imię jej babci. Tę teorię potwierdza sama Taylor Swift.

4. Taylor Swift i Joe Alwyn są po ślubie

Ujęcia z "Willow" wyglądają bardzo weselnie. Jeśli jeszcze dodamy do tego zmianę tekstu na "just said yes" w nowej wersji Love Song - wszystko się zgadza!

5. "Long Story Short" jest o dramie z Kim Kardashian i Kanye Westem

Według internautów w tym kawałku Taylor Swift raz na zawsze zamyka ten rozdział i pokazuje, że ma go już za sobą. Temat dramy z Westami pojawiał się wiele razy na Reputation. W "Long Story Short" to szczególna oda do Joe Alwyna. Taylor Swift zaczęła się z nim spotykać mniej więcej w okresie, w którym pojawiła się drama. W tekście gwiazda podkreśla, że ​​Alwyn zawsze był jej „bezpiecznym miejscem” podczas całego zamieszania.

6. Tom Hiddleston był niewłaściwym facetem?

Wiele wskazuje na to, że wersy:

Clung to the nearest lipsLong story short, it was the wrong guy

Dotyczą byłego chłopaka Taylor Swift. Tom Hiddleston był wspominany w Getaway Car z Reputation.

7. Folklor i Evermore są częścią trylogii

Taylor Swift jeszcze zaskoczy fanów? Ci są przekonani, że po Folklor i Evermore wyda jeszcze jeden album w tym stylu.

NAJNOWSZE