Taylor Swift się zaręczyła!? W Love Song śpiewa, że przyjęła oświadczyny Joe Alwyna?

2020-12-04 16:35 es
Taylor Swift i Joe Alwyn
Autor: Rex Features/East News

Taylor Swift i Joe Alwyn są parą od trzech lat. W mediach widać ich bardzo mało. Unikają udzielania wywiadów temat swojego związku, a wspólnych zdjęć na ściance można szukać ze świecą. A jednak wygląda na to, że z dala od blasku fleszy ich relacja pięknie się rozwija. Czy właśnie dowiedzieliśmy się, że Taylor Swift i Joe Alwyn się zaręczyli?

Taylor Swift zyskała sławę dzięki swoim piosenkom. Wiele razy opisywały jej życie miłosne. Fani mogli razem ze swoją idolką przezywać wzloty, upadki, rozstania i romanse. Jednak odkąd Taylor Swift stała się dorosłą kobietą, bardziej chroni swoje relacje.

Związek Taylor Swift z Joe Alwynem to istna zagadka! Para nie pozuje razem na ściankach, nie wyznaje miłości na instagrami, ani nie organizuje ustawek z fotografami. Dziwaki, co?! ;)

Wszystko jednak wskazuje na to, że z dala od blasków fleszy ich związek doskonale się rozwija.

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Taylor Swift się zaręczyła?

Spór o prawa autorskie nakłonił Taylor Swift do nagrania od nowa swoich starszych piosenek. I tak ostatnio usłyszeliśmy nową wersję kawałka Love Song. Emocje, które wzbudziła premiera nowej-starej piosenki tak zawróciły fanom w głowie, że nie wszyscy od razu zauważyli zmianę w tekście...

baby just say yes

Śpiewa Taylor Swift w oryginale.

Tymczasem internauci wyłapali, że w odświeżonej wersji brzmi to na:

baby just said yes

Jeśli wierzyć uszom internautów to Taylor Swift się zaręczyła! Fani przekonują, że gwiazda oficjalnie ogłosi to w swoje 31 urodziny, czyli 13 grudnia.

Czekamy niecierpliwie!

NAJNOWSZE