Tak NAPRAWDĘ wygląda pupa Khloe Kardashian! [WIDEO] "Zapłaciła za to?!"

2019-11-08 9:38 kp
Pupa Khloe Kardashian
Autor: Instagram/ Khloe Kardashian; Twitter/ Oshun

Krągłe kształty sióstr Kardashian to ich najbardziej charakterystyczny znak rozpoznawczy. Choć celebrytki wciąż zarzekają się, że ich obfite pośladki i biusty to zasługa treningów i matki natury, niewiele osób wierzy w te zapewnienia. Tymczasem ich pupy w rzeczywistości wcale nie wyglądają tak idealnie, jak na instagramowych zdjęciach... Oto chwila prawdy!

Sława sióstr Kardashian nie byłaby możliwa, gdyby nie ich figury. Córki Kris Jenner wiele lat temu zauważyły, że do osiągnięcia popularności nie jest potrzebny wyjątkowy talent - wystarczy trochę nagości ;) Kim Kardashian, Kourtney Kardashian i Khloe Kardashian z uporem promowały więc swoje krągłości, które przez lata rosły w oczach. Dziś w ich ślady poszła też Kylie Jenner, która zresztą nieraz już obrywała za karykaturalne wręcz zaokrąglanie na Instagramie swojej pupy.

>> Kylie Jenner przesadziła z retuszem pupy! "Wygląda jak mrówka! Płaci za to?"

Tymczasem prawda może być jeszcze bardziej dramatyczna, niż myśleliśmy. A co, jeśli wielkie tyłki Kardashianek to nie tylko dzieło speców od retuszu, a rzeczywistość?

Tak wygląda tyłek Khloe Kardashian

Nikt nie ma wątpliwości, że siostry Kardashian chętnie korzystały z usług chirurgów plastycznych, którzy w czarodziejski sposób sprawiali, że ich krągłości stawały się jeszcze bardziej imponujące. Dotąd jednak mogliśmy mieć nadzieję, że AŻ TAKIE rozmiary ich pośladków, jakimi chwalą się na Instagramie, to już robota Photoshopa. Nic bardziej mylnego.

Na Twitterze od kilku dni krąży filmik zza kulis jednej z sesji zdjęciowych Khloe Kardashian, na którym widzimy celebrytkę zmierzającą przed obiektyw aparatu. Nagranie mówi samo za siebie - ogromne pośladki Khloe utrudniają jej chodzenie!

Czy obsesja dużych pośladków nie przekroczyła tu pewnych granic? Khloe Kardashian uwielbia chwalić się na Instagramie swoimi kobiecymi kształtami, jednak dopiero teraz możemy zobaczyć, jak wyglądają one w rzeczywistości. Chirurg plastyczny zdecydowanie powinien uprzedzić Khloe, że tak powiększona pupa będzie wyglądać karykaturalnie.

Internauci nie zostawili na celebrytce suchej nitki. Komentarze i gify mówią same za siebie!

Ma tyle pieniędzy i podoba jej się to?

To wygląda boleśnie

Powinna dokupić pasujące uda

Naprawdę mogłaby użyć to ujęcie jako dowód, gdy pozwie swojego chirurga

To nie wygląda ani normalnie, ani bezpiecznie

Wy też uważacie, że Khloe Kardashian posunęła się za daleko?

NAJNOWSZE