Kylie Jenner przesadziła z retuszem pupy! "Wygląda jak mrówka! Płaci za to?"

2019-10-10 11:22 kp
Kylie Jenner z pupą jak mrówka
Autor: Instagram/ Kylie Jenner; Warner Bros/Courtesy Everett Collection

Wzorem starszych sióstr Kylie Jenner uczyniła obfitą pupę swoim znakiem rozpoznawczym. Ci, którzy śledzą losy celebrytek Kardashian-Jenner zauważyli zapewne, że w ciągu lat ich pośladki regularnie rosną, co gwiazdy zawdzięczają wizytom u chirurgów plastycznych bądź... Photoshopowi. Tym razem jednak grafikowi powinęła się ręka.

Już od kilku lat moda na kobiece krągłości wypiera panujący dotąd ideał szczupłej figury modelki. Do zmian tych z pewnością przyczyniły się w pewnym stopniu siostry Kardashian z Kim Kardashian na czele, które od 2008 roku konsekwentnie lansują modę na obfite pośladki i duże biusty. W ich ślady poszła też młodsza Kylie Jenner, która konsekwentnie dąży do osiągnięcia pupy na miarę słynnej Kim.

W osiągnięciu idealnej sylwetki pomagają jej oczywiście chirurdzy plastyczni. 22-letnia Kylie Jenner była swego czasu częstym gościem gabinetów, w których specjaliści działali cuda, by wyglądała tak, jak obecnie. Najwyraźniej w opinii celebrytki jej rzeczywiste kształty nie są jeszcze wystarczająco seksowne, bo właściwie wszystkie zdjęcia z jej Instagrama poddane są przez grafików obróbce.

Kylie Jenner z ogromną pupą. Co tu jest nie tak?

Tym razem jednak specjaliści od Photoshopa zdecydowanie się zagalopowali. W nowym poście Kylie Jenner postanowiła powspominać czasy sprzed roku, gdy z małą Stormi wylegiwała się na leżaku. Uwagę zwraca oczywiście seksowna figura Kylie. Problem w tym, że jej pupa i uda się tak wielkie, że gdyby Kylie wstała, wyglądałaby jak... animowana mrówka z bajki!

Tego właśnie porównania użyli internauci.

To ciało nie jest normalne, nie w dobrym znaczeniu tego słowa

Ludzie naprawdę lajkują zdjęcia ciał, które wyglądają jak mrówki...

Na trzecim zdjęciu wygląda jak mrówka z Dawno temu w trawie.

Proporcje ciała wyglądają absurdalnie, ale przecież nie musimy o tym gadać

- czytamy w komentarzach.

Rzeczywiście, trudno wyobrazić sobie, jak Kylie Jenner wyglądałaby po takiej przeróbce graficznej w pozycji stojącej ;)

>> Ogromny tyłek Kylie Jenner na okładce. Czyżby graficy za bardzo się rozpędzili?

Naprawdę musi sobie to robić?

Kadr z filmu Po rozum do mrówek
Autor: Warner Bros/Courtesy Everett Collection
NAJNOWSZE