Shawn Mendes i Camila Cabello do lekarzy i pielęgniarek: "Dziękujemy za wszystko, co robicie!"

2020-03-30 13:30 mw
Camila Cabello i Shawn Mendes
Autor: youtube.com / iHeartRadio, FOX

Shawn Mendes i Camila Cabello wzięli udział w charytatywnym koncercie online, z którego dochód przeznaczony zostanie na posiłki dla potrzebujących rodzin oraz na walkę z COVID-19. Para artystów skorzystała z okazji, aby podziękować za ciężką pracę wszystkim lekarzom. Shawn i Camila próbowali też podnieść na duchu wszystkich swoich fanów. Co dokładnie powiedzieli?

Od niedzielnego wieczoru kalifornijskiego czasu trwa wielki koncert online zorganizowany przez iHeartRadio i telewizję FOX pod hasłem "Living Room Concert for America".

Transmitowane na żywo w internecie wydarzenie zgromadziło w jednym miejscu wielu artystów, pozamykanych we własnych domach w różnych zakątkach Stanów Zjednoczonych. Koncert prowadzi Elton John, a udział w nim wzięli m.in. Demi Lovato, Dave Grohl, Billie Eilish, Alicia Keys, Backstreet Boys, Billie Joe Armstrong z Green Day, Mariah Carey, Sam Smith oraz Shawn Mendes i Camila Cabello.

Ci ostatni przebywają na dobrowolnej kwarantannie w domu w Miami i właśnie stamtąd nadawali swój mini występ oraz specjalne przesłanie do fanów.

SHAWN I CAMILA DZIĘKUJĄ MEDYKOM

Podczas trwającego od niedzielnego wieczoru koncertu "Living Room Concert for America" Shawn Mendes i Camila Cabello pojawili się już dwukrotnie. W swoim drugim "wejściu" para pamiętała o tych, którzy w walce ze skutkami pandemii COVID-19 ryzykują i poświęcają najwięcej, stojąc w pierwszej linii frontu: o lekarzach, pielęgniarkach i ratownikach medycznych.

Chcemy podziękować wszystkim niesamowicie dzielnym lekarzom i pielęgniarkom, którzy ciężko pracują każdego dnia. Mocno o was myślimy. Dziękujemy za wszystko, co robicie 

- powiedział Shawn Mendes.

Głos zabrała także Camila Cabello, która zaapelowała do fanów o to, aby stosowali się do zaleceń lekarzy i bez potrzeby nie wychodzili z domów.

Najlepsze, co teraz możemy zrobić, to zostać w domu, żeby chronić siebie, swoich bliskich i tych najbardziej narażonych. Zostańcie w domu, izolujcie się

- powiedziała gwiazda hitu "My Oh My", który wraz ze swoim chłopakiem wykonała w wersji akustycznej wprost ze swojego salonu w Miami.

Koronawirus. Posłuchaj, czy wiesz jakie są objawy zakażenia. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
NAJNOWSZE