Billie Eilish na kwarantannie z bratem w wyjątkowym koncercie... prosto z kanapy

2020-03-30 11:13 mw
Billie Eilish i Finneas O'Connell
Autor: youtube.com / iHeartRadio, FOX

Akcja #zostańwdomu to póki co jeden z najskuteczniejszych sposobów na ograniczenie pandemii koronawirusa. Od wielu dni namawiają do niej zarówno władze, medycy, sportowcy jak i gwiazdy muzyki i telewizji. Aby dać dobry przykład i okazać solidarność z fanami, wielu artystów organizuje własne mini koncerty transmitowane online prosto ze swoich domów. Niektórzy łączą siły i urządzają wspólne "mini festiwale". W jednym z takich wydarzeń wzięli właśnie udział Billie Eilish i jej brat Finneas O'Connell.

Domowe koncerty gwiazd w ramach akcji #zostańwdomu cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego - po pierwsze to bardzo rzadka okazja do podejrzenia, jak naprawdę żyją nasi ulubieni artyści. Po drugie, takie koncerty to fantastyczne i absolutnie naturalne sesje unplugged, podczas których mamy okazję posłuchać ukochanych hitów w zupełnie nowych, zaskakujących wersjach.

I wreszcie po trzecie - występy zamkniętych w swoich domach gwiazd pokazują, że nie jesteśmy sami; problem pandemii koronawirusa dotyczy tak samo zwykłych szaraków, jak i VIP-ów znanych dotąd z pierwszych stron gazet i czołówek serwisów internetowych.

"BAD GUY" PROSTO Z KANAPY

Takiej wersji największego hitu Billie Eilish na pewno jeszcze nie słyszeliście. Młoda artystka z Los Angeles wzięła udział w wydarzeniu zorganizowanym przez telewizję FOX i platformę iHeartRadio.

W miniony weekend rozpoczął się wielki wspólny koncert gwiazd transmitowany na żywo online na YouTube. Wydarzenie prowadzi Elton John, a udział w nim wzięli m.in. Alicia Keys, Backstreet Boys, Billie Joe Armstrong z Green Day, Camila Cabello i Shawn Mendes, Dave Grohl z Foo Fighters, Mariah Carey, Sam Smith oraz Billie Eilish i jej brat Finneas.

Jak wypadła na żywo z własnego domu niekwestionowana zwyciężczyni tegorocznej gali Grammy? 

Zobaczcie! Występ Billie i przygrywającego jej na gitarze brata zaczyna się mniej więcej po pierwszej godzinie transmisji.

ZOBACZ TEŻ:

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]
NAJNOWSZE