Zgadnij jaką gwiazdą jestem! Rozpoznasz celebrytów po szczególe z ich życia?

2021-09-26 9:00 es
Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl

Spróbuj swoich sił w naszym quizie! Pojawiają się w nim największe gwiazdy show-biznesu. I to z różnych jego gałęzi - muzycy, aktorki i po prostu celebryci. Z Polski z całego świata! Pytanie tylko, czy zdołasz odgadnąć jaką gwiazdą jestem... Tylko prawdziwi fani show-biznesu dadzą rade zdobyć maksymalną liczbę punktów. Sprawdź się!

W show-biznesie wszystkiego musi być dużo. Niewątpliwie jednak najwięcej jest gwiazd lub osób, które aspirują, by nimi zostać. Celebryci, którzy chcą zdobyć nieśmiertelną sławę, muszą nieźle się wysilić. Powinni wykazać się w taki sposób, aby fani nigdy o nich nie zapomnieli. Skandale i dramy to droga na skróty, ale często też okazuje się, że prowadzi donikąd.

Prawdziwe gwiazdy, to nie sławy jednego sezonu. Zdobywają uwielbienie fanów na całym świecie. Ci najwierniejsi znają każdy szczegół z życia swoich idoli. A jak jest z Wami? Uważnie śledzicie show-biznes, czy tylko okazjonalnie czytacie plotki?

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Hotplota.pl zaprasza do zabawy. Odpalcie nasz quiz i sprawdźcie, czy uda się Wam rozpoznać gwiazdy, które opisujemy.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem przerażona! Stalker przychodzi pod mój dom od pół roku. Bez zakazu zbliżania może mnie skrzywdzić lub zamordować! Kim jestem?

Zobacz też:

NAJNOWSZE