Piotr Fronczewski bierze ślub!? Zaskakujące doniesienia mediów

2021-09-23 17:20 es
Piotr Fronczewski
Autor: WBF

Piotr Fronczewski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce. Chociaż cieszy się wielką sławą i uznaniem, na co dzień żyje z dala od medialnego zgiełku. Tym razem jednak znalazł się w samym centrum zamieszania... Piotr Fronczewski bierze ślub?!

Piotr Fronczewski to aktor cieszący się wielkim uznaniem. Ma na koncie wspaniałe role, słynie z pracy lektora, unika skandali i broni swojej prywatności.

Od czasu do czasu jednak nawet gwiazdy unikające medialnych skandali, znajdują się w ich centrum. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom... Piotr Fronczewski bierze ślub!

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Piotr Fronczewski bierze ślub?

Informacja, że Piotr Fronczewski bierze ślub, obiegła polskie media. W świetle prawa 75-letni aktor od lat ma żonę. Z Ewą, matką dwójki swoich dzieci wziął ślub cywilny 47 lat temu. Para planowała również ceremonię w kościele, jednak latami ją przekładała.

Jeśli wierzyć doniesieniom, niedawno Piotr Fronczewski postanowił, że nie zamierza czekać i chce przysiąc ukochanej miłość przed Bogiem. Plotka zaczęła się od rzekomej wypowiedzi aktora, którą opublikował magazyn Na żywo.

- Chcemy dopełnić tej formalności. Jesteśmy dojrzali i gotowi na złożenie przysięgi.

Miał mówić Piotr Fronczewski.

Super Express postanowił zweryfikować tę informację u źródła.

Czy faktycznie Piotr Fronczewski weźmie ślub? Wygląda na to, że nie! Aktor miał być naprawdę zaskoczony tymi doniesieniami.

- Nie, nie to nieprawda. Ostatnio pojawiają się same nieprawdy w "źródłach prasowych" łącznie z zejściem już z tego świata. Mam już trochę dosyć tych medialnych przestrzeni, a tutaj nie ma żadnej prawdy. Takie czasy.

Mówił aktor w rozmowie z Super Expressem.

Faktycznie, kiedyś krążyła ponura plotka o śmierci Piotr Fronczewskiego... Zdaje się, że ta wiadomość o ślubie ma w sobie tyle samo prawdy.

A może to tylko sprytny wykręt, żeby zachować ślub w tajemnicy? Zobacz gwiazdy, którym udało się zorganizować tajną ceremonię, mimo wielkiej sławy!

NAJNOWSZE