Post Malone spadł ze sceny! Chłopcy z BTS pod wrażeniem sylwestrowej wpadki

2020-01-02 10:10 mw
Post Malone
Autor: Invision/Invision/East News

Post Malone zaliczył prawdopodobnie największą wpadkę tegorocznego Sylwestra. Muzyk spadł ze sceny podczas noworocznego występu na nowojorskim Time's Square. Co ciekawe, upadek Post Malone zza kulis obserwowali na żywo członkowie grupy BTS. I podobno byli pod wielkim wrażeniem!

Jedna z najhuczniej obchodzonych imprez sylwestrowych świata to ta organizowana na nowojorskim Time's Square. Menadżerowie największych gwiazd co roku na wiele miesięcy przed Sylwestrem ustawiają się w kolejce do organizatorów, starając się załatwić swoim podopiecznym występ na słynnej imprezie, transmitowanej w całych Stanach Zjednoczonych.

W tym roku Sylwestra na Time's Square uświetnili między innymi członkowie najsłynniejszej grupy k-pop, czyli BTS. Na scenie w Nowym Jorku pojawił się także Post Malone, zwycięzca gali American Music Awards w kategorii Best Rap Album.

Podczas noworocznej imprezy Post Malone niewątpliwie bawił się świetnie, o czym świadczą choćby zakulisowe filmiki, jakie pojawiły się na Twitterze. Być może nawet bawił się trochę za dobrze... 

POST MALONE SPADŁ ZE SCENY

Upadek ze sceny podczas ważnego koncertu to chyba koszmar każdego szanującego się artysty. Kiedy transmisję z twojego występu oglądają miliony widzów i wiesz, że show nazajutrz komentować będą wszystkie liczące się serwisy muzyczne, trema może być ogromna. 

Ale nie dla Post Malone! Raper wyraźnie nie przejmował się rangą sylwestrowego występu na Time's Square i już przed swoim koncertem był bardzo wyluzowany. W sieci pojawiły się filmiki, na których widać na przykład, jak Post Malone zaprzyjaźnia się z chłopakami z BTS.

Ale czy Post Malone nie wyluzował się trochę za mocno? xDDD

W pewnym momencie własnego występu raper niespodziewanie zaliczył mega wpadkę. Post Malone spadł ze sceny! Fotoreporterom udało się uchwycić ten moment - zdjęcia możecie zobaczyć np. tutaj.

Chłopcy z BTS mogli obserwować "lot" Post Malone na żywo i podobno byli pod wielkim wrażeniem, że raper niespecjalnie przejął się upadkiem. Trzeba jednak przyznać, że miał wiele szczęścia, bo w ostatniej chwili podtrzymali go ochroniarze.

Zresztą, raper ma już w lotach ze sceny spore doświadczenie. To jeden z jego słynnych skoków na publiczność:

NAJNOWSZE