"Eminem ma małego penisa". Mariah Carey obraża rapera? Ostre teksty na Twitterze artystki!

2020-01-02 9:32 mw
Eminem i Mariah Carey
Autor: LFI/Photoshot/REPORTER, SplashNews.com/East News

Czy Mariah Carey obraziła Eminema? Fani artystki przecierali oczy ze zdumienia, kiedy w ostatnim dniu 2019 roku przeczytali na jej twitterowym profilu ostre teksty skierowane pod adresem słynnego rapera. Czym naraził jej się Eminem i skąd u Mariah Carey tak wulgarne wpisy na jego temat? Sprawa szybko się wyjaśniła. Ani Eminem, ani tym bardziej Mariah Carey nie mają powodów do radości...

Eminem to jeden z najsłynniejszych raperów świata, ale jednocześnie jedna z najbardziej znienawidzonych i najczęściej atakowanych w swoim środowisku gwiazd hip-hopu. Biały raper w ciągu swojej kariery pokłócił się z dziesiątkami osób, nierzadko rozpętując przy tym prawdziwe wojny z użyciem ciężkiej artylerii.

W ciągu 20 lat kariery Eminem zdążył narobić sobie wielu wrogów. I prawdopodobnie będzie odczuwał konsekwencje kłótliwej natury już do końca swoich dni.

Tym razem jednak atak na rapera nadszedł z zupełnie niespodziewanej strony. Eminem nie mógł się raczej spodziewać, że obraźliwe teksty pod swoim adresem przeczyta na Twitterze... Mariah Carey!

MARIAH CAREY DISSUJE EMINEMA?

Tuż przed końcem 2019 roku na Twitterze Mariah Carey pojawiły się wpisy ostro atakujące autora płyty "Revival". Zarówno fani rapera, jak i wielbiciele piosenkarki, nie mogli uwierzyć w to, co widzą.

Eminem ma małego penisa

- między innymi taki tekst ukazał się ostatniego dnia 2019 roku na koncie Mariah Carey.

Czy słynna i ceniona artystka mogła posunąć się do tak ostrego dissu pod adresem rapera? Oczywiście, że nie. Wpisy na koncie Mariah Carey nie są jej autorstwa. Ktoś włamał się na konto piosenkarki tylko po to, żeby pod jej nazwiskiem obrażać rapera!

Obok uwagi na temat wielkości przyrodzenia Eminema, na koncie Mariah Carey pojawiły się także inne obraźliwe teksty, uderzające w zamyśle autorów prawdopodobnie także w nią samą.

Na przykład:

Eminem wciąż może mieć tę ci**ę

Okazuje się, że hakerzy włamali się na konto Mariah Carey, kiedy ta zdrzemnęła się na kilka chwil. Po przebudzeniu piosenkarka natychmiast zgłosiła incydent.

Włamanie potwierdził rzecznik Twittera.

Potwierdzamy, że konto został zhakowane. Jak tylko nas o tym poinformowano, zablokowaliśmy zaatakowany profil. Obecnie badamy sprawę

- oświadczył przedstawiciel serwisu.

W jaki sposób ktoś włamał się na konto gwiazdy i w jakim sposób mu się to udało? Tego na razie nie wiadomo. Może po prostu Mariah Carey używa zbyt prostych haseł? :)

NAJNOWSZE