Mecz Polska - Słowacja: Lewandowski strzeli gola? Żona Szczęsnego ma plan :)

2021-06-14 12:00 mm
Euro 2020 - Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny
Autor: AP/Associated Press/East News

14 czerwca 2021 roku zobaczymy pierwszy występ Polaków na Euro 2020. Mecz Polska - Słowacja to bardzo ważne spotkanie i kibice liczą na pewne zwycięstwo naszej reprezentacji. Czy Robert Lewandowski strzeli gola w spotkaniu ze Słowacją? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niedługo, a tymczasem zaglądamy na Instagram żony Wojtka Szczęsnego... Marina Łuczenko-Szczęsna ma pewien zabawny pomysł. Choć chyba lepiej, żeby jej mąż nie wprowadzał go w życie.

Mecz Polska-Słowacja spędza sen z powiek polskich kibiców. Pierwsze spotkanie naszej kadry na Euro 2020 ma ogromne znaczenie - pewne zwycięstwo nad Słowacją nie tylko dodałoby skrzydeł biało-czerwonym, ale przede wszystkim dało naszej reprezentacji zapas 3 punktów na wypadek remisu lub przegranej w kolejnych dwóch meczach Polaków.

Przypomnijmy, że Słowacja to teoretycznie najsłabszy z naszych rywali. Po meczu z 14 czerwca czekają nas jeszcze pojedynki z Hiszpanią i Szwecją.

>> Strefa kibica Eska.pl. Sprawdź najnowsze wiadomości z boisk EURO 2020!

Marina Łuczenko ma pomysł?

Na krótko przed meczem Polska - Słowacja na Instagramie zabłysnęła dowcipem żona pierwszego bramkarza naszej reprezentacji, Wojciecha Szczęsnego. Marina Łuczenko-Szczęsna zamieściła w na swoim Insta Story słynne zdjęcie z wypoczynku "Lewego" i Wojtka. Obaj panowie opalają się na rozłożonych leżakach, a dorobiony przez Marinę podpis brzmi:

"ja bym ci tą 41 bramkę tak o wpuścił"

Oczywiście żart Mariny Łuczenko-Szczęsnej nawiązuje do pobitego niedawno przez "Lewego" rekordu Gerda Muellera. Pod koniec maja podczas meczu z Augsburgiem najlepszy polski piłkarz strzelił w Bundeslidze 41. gola, odbierając tym samym legendarnemu niemieckiemu piłkarzowi tytuł najlepszego strzelca ligi naszych zachodnich sąsiadów.

>> Polskie WAGs. Oto damski skład reprezentacji Polski na Euro 2020!

Czy w meczu Polska - Słowacja i w pozostałych spotkaniach biało-czerwonych na Euro 2020 Robert Lewandowski będzie równie skuteczny, co w Bundeslidze? Mocno wierzymy, że tak i mocno zaciskamy kciuki za całą polską drużynę.

Mamy tylko nadzieję, że Wojtek Szczęsny mimo wszystko tym razem nie posłucha swojej żony. Nie chcielibyśmy przecież, żeby pierwszym golem Roberta Lewandowskiego na Euro 2020 była bramka samobójcza, prawda? XD

Oto najbogatsi piłkarze EURO 2020! ZOBACZ TOP5:

EURO 2020: GORĄCE ROSJANKI i STADION ZA MILIARD l Futbologia

Mecz Polska - Słowacja będzie rozegrany w poniedziałek 14.06 w Sankt Petersburgu. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Następne mecze Polski na Euro 2020 to kolejno:

  • sobota 19 czerwca, godz. 21:00, mecz Polska - Hiszpania
  • środa 23 czerwca, godz. 18:00, mecz Polska - Szwecja
NAJNOWSZE