Ola Nowak zawalczy w oktagonie? Sławna influencerka ostro o celebryckich walkach

2022-05-24 14:42 NN
Ola Nowak zawalczy w oktagonie?
Autor: TRICOLORS/East News Ola Nowak zawalczy w oktagonie?

Ola Nowak zasłynęła jako youtuberka, która została influencerką. W ostatnim wywiadzie była członkini kanału BEKSY zdradziła, czy zgodziłaby się na udział w celebryckich walkach, znanych jako freak fights. Jej odpowiedź była bardzo stanowcza.

Ola Nowak to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek, której konto na Instagramie śledzi aż 1.7 miliona osób. Ostatnio internetowa celebrytka wypowiedziała się na temat freak fights i Fagaty, której tego typu rozrywka przyniosła sławę. Czy Ola Nowak planuje walkę w oktagonie? Odpowiedzią na to pytanie jest kategoryczne NIE.

Ola Nowak zawalczy w oktagonie? Sławna influencerka ostro o celebryckich walkach

W rozmowie z Pudelkiem Ola Nowak wyznała, że nigdy nie otrzymała propozycji wzięcia udziału w walce celebrytów. Jak stwierdziła - może wpadło do spamu. Podkreśliła również, że w żadnym wypadku nie jest zainteresowana tego typu "aktywnością" i nie zamierza brać w czymś takim udziału.

Na pewno nie jest to w kręgu moich zainteresowań. Nie ma kwoty, za którą bym zawalczyła - przyznała Ola Nowak w wywiadzie dla Pudelka.

Ola Nowak skomentowała również fenomen Fagaty, która buduje swoją rozpoznawalność i karierę w sieci właśnie za sprawą walk z innymi influencerkami. Jej zdaniem tego typu sława nie trwa długo, a postępowanie Fagaty jedynie pogarsza jej sytuację.

Marki nie lubią osób nieprzewidywalnych. Osoby, które na początku swojej drogi bardzo mocno się pozycjonują, walcząc, to bardzo ograniczają sobie drogę. Reklamodawcy nie patrzą na nich z zainteresowaniem - skwitowała.

ZOBACZ TAKŻE: Klaudia Halejcio narzeka na spłatę kredytu za 9-milionową willę. Przyznała że nie wie ile wynosi

NAJNOWSZE