Były chłopak Joli Rutowicz uzależniony od botoksu. Internauci nie wierzą własnym oczom

2022-05-24 12:33 Joanna Dembek
Joala Rutowicz i Sławek Chomik Oborski
Autor: Screen/Instagram/@wpolskimmiescie.pl/@slawek_slavco_oborski Sławek "Chomik" Oborski po zabiegach medycyny estetycznej

Sławek „Chomik” Oborski zmienił się nie poznania! Mężczyzna ma dużą słabość do botoksu, czego nie sposób nie zauważyć patrząc na jego zdjęcia. Niegdyś – szczupły, opalony brunet – teraz – tleniony blondyn o rysach twarzy zmienionych przez liczne zabiegi medycyny estetycznej. Trudno w nim dostrzec dawnego chłopaka Joli Rutowicz.

Sławek Oborski zaistniał wiele lat temu jako chłopak Joli Rutowicz i Agnieszki Frykowskiej. Uwagę zwracał jego wygląd – czarna, emo grzywka, kiczowate ubiory i oczywiście mocna opalenizna, za sprawą której nazywano go „spalonym chomikiem”. Kiedy znudziło mu się lansowanie u boku gwiazd telewizji, stał się cenionym stylistą fryzur, a z jego usług korzystały takie gwiazdy jak: Paulina Krupińska, Monika Richardson , Magdalena Ogórek czy Gosia Andrzejewicz. Wiele lat temu zaczął poddawać się zabiegom medycyny estetycznej i krok po kroku zaczął stawać nie do rozpoznania. Będziecie mocno zaskoczeni tym co zobaczycie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Łączyli go z Jolą Rutowicz. Teraz czesze Gosię Andrzejewicz i przyjaźni się z Kisio-Skorupą!

Słynny „Chomik” poszedł o krok za daleko. Nie przypomina siebie sprzed lat

Sławek Oborski bawił się w zeszły weekend na sopockim festiwalu, gdzie pokazał się w towarzystwie Izy Kiso-Skorupy, a niedawno również wrzucił do sieci zdjęcia z Krystianem Ochmanem i Darią Marcinkowską, którzy rywalizowali ze sobą o udział w Eurowizji 2022.

Po czasach szaleństwa przyszedł w moim życiu czas na projekty... szlachetne. Pojawiam się tylko na imprezach związanych z moją pracą zawodową. Nie bywam już tylko, żeby bywać. Mam zawód fryzjera i na tym się skupiam" - tłumaczy w wywiadach.

Praca fryzjera to jego prawdziwa pasja, dzięki której robi to co kocha, a zarazem nadal ma kontakt ze światem show-biznesu. Niepokoi jednak jego zmieniony wygląd – „napompowana” twarz nie wygląda zdrowo i można odnieść wrażenie, że mężczyzna poszedł o kilka kroków za daleko. Internauci nie wierzą w to co widzą: "JAK MOŻNA Z SIEBIE ZROBIĆ TAKĄ KUKŁĘ ???", "To ofiara medycyny nieestetycznej", "Lekarzom zgadzającym się za kasę na każdy zabieg, powinno się zakazać wykonywania zawodu."

Sonda
Pamiętasz Big Brothera z Jolą Rutowicz?
Szybkie pytania - Marien

Masz ochotę na dawkę dobrego humoru?

Włącz teraz podcast z najnowszymi odcinkami WKRĘTARKI!

Listen to "Rozwód" on Spreaker.
NAJNOWSZE