Joala Rutowicz i Sławek Chomik Oborski

i

Autor: Screen/Instagram/@wpolskimmiescie.pl/@slawek_slavco_oborski Sławek "Chomik" Oborski po zabiegach medycyny estetycznej

Były chłopak Joli Rutowicz uzależniony od botoksu. Internauci nie wierzą własnym oczom

2022-05-24 12:33

Sławek „Chomik” Oborski zmienił się nie poznania! Mężczyzna ma dużą słabość do botoksu, czego nie sposób nie zauważyć patrząc na jego zdjęcia. Niegdyś – szczupły, opalony brunet – teraz – tleniony blondyn o rysach twarzy zmienionych przez liczne zabiegi medycyny estetycznej. Trudno w nim dostrzec dawnego chłopaka Joli Rutowicz.

Sławek Oborski zaistniał wiele lat temu jako chłopak Joli Rutowicz i Agnieszki Frykowskiej. Uwagę zwracał jego wygląd – czarna, emo grzywka, kiczowate ubiory i oczywiście mocna opalenizna, za sprawą której nazywano go „spalonym chomikiem”. Kiedy znudziło mu się lansowanie u boku gwiazd telewizji, stał się cenionym stylistą fryzur, a z jego usług korzystały takie gwiazdy jak: Paulina Krupińska, Monika Richardson , Magdalena Ogórek czy Gosia Andrzejewicz. Wiele lat temu zaczął poddawać się zabiegom medycyny estetycznej i krok po kroku zaczął stawać nie do rozpoznania. Będziecie mocno zaskoczeni tym co zobaczycie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Łączyli go z Jolą Rutowicz. Teraz czesze Gosię Andrzejewicz i przyjaźni się z Kisio-Skorupą!

Słynny „Chomik” poszedł o krok za daleko. Nie przypomina siebie sprzed lat

Sławek Oborski bawił się w zeszły weekend na sopockim festiwalu, gdzie pokazał się w towarzystwie Izy Kiso-Skorupy, a niedawno również wrzucił do sieci zdjęcia z Krystianem Ochmanem i Darią Marcinkowską, którzy rywalizowali ze sobą o udział w Eurowizji 2022.

Po czasach szaleństwa przyszedł w moim życiu czas na projekty... szlachetne. Pojawiam się tylko na imprezach związanych z moją pracą zawodową. Nie bywam już tylko, żeby bywać. Mam zawód fryzjera i na tym się skupiam" - tłumaczy w wywiadach.

Praca fryzjera to jego prawdziwa pasja, dzięki której robi to co kocha, a zarazem nadal ma kontakt ze światem show-biznesu. Niepokoi jednak jego zmieniony wygląd – „napompowana” twarz nie wygląda zdrowo i można odnieść wrażenie, że mężczyzna poszedł o kilka kroków za daleko. Internauci nie wierzą w to co widzą: "JAK MOŻNA Z SIEBIE ZROBIĆ TAKĄ KUKŁĘ ???", "To ofiara medycyny nieestetycznej", "Lekarzom zgadzającym się za kasę na każdy zabieg, powinno się zakazać wykonywania zawodu."

Sonda
Pamiętasz Big Brothera z Jolą Rutowicz?
Szybkie pytania - Marien

Masz ochotę na dawkę dobrego humoru?

Włącz teraz podcast z najnowszymi odcinkami WKRĘTARKI!

Listen to "Rozwód" on Spreaker.