Miley Cyrus chciała powrotu Liama?! „Złamał jej serce, gdy przestał ją obserwować”

2019-11-08 12:43 AM
Miley Cyrus
Autor: Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Rozstanie Miley Cyrus i Liama Hemswortha kolejny raz było szokiem. Niektórzy fani wciąż liczą, że para do siebie wróci. Podobnie z resztą jak Miley, która jeśli wierzyć zagranicznym mediom mocno przeżyła, że Liam usunął ją z listy obserwowanych na Instagramie!

Miley Cyrus chyba zapomniała o tym, że gdy świat dowiadywał się o końcu ich związku, ona bawiła się we Włoszech ze swoją kochanką. Później dziewczyny się rozstały i Cyrus rzuciła się w objęcia Cody Simpsona. Przy okazji wrzucała fotki na których pozowała z nowych chłopakiem. Opublikowała nawet filmik, na którym widać, jak tańczy z Cody przy kominku. To dokładnie to samo miejsce, gdzie brała ślub z Liamem! Chyba nie ma się więc co dziwić, że Hemsworth nie chciał na to patrzeć i wolał odobserwować swoją ex. I choć z pozoru wygląda na to, że Miley wcale nie rozpacza, to według źródeł prawda jest zupełnie inna.

MILEY CYRUS CAŁY CZAS MIAŁA NADZIEJĘ, ŻE LIAM DO NIEJ WRÓCI

Miley Cyrus miała mocno przeżyć rozstanie z Liamem, a zwłaszcza fakt, że przestał ją obserwować na Insta. Podobno wciąż miała nadzieję, że sprawy między nimi jakoś się poukładają i do siebie wrócą…

„Myślała, że jakoś sobie poradzą i wciąż żyłą tą nadzieją, ale potem Liam przestał ją obserwować i to był jego sposób na powiedzenie, że to naprawdę koniec. Liam się nie odwraca. Po tym wszystkim, co się z nią działo odwracała się od tego, ale teraz naprawdę to czuje. To dość smutne”. – poinformował Radar Online.

Myślicie, że Miley Cyrus powinna raz na zawsze zapomnieć o Liamie?

NAJNOWSZE