Miley Cyrus nieźle upokorzyła Liama Hemswortha! Poznajecie to miejsce?

2019-11-06 9:34 kp
Miley Cyrus upokorzyła Liama Hemswortha
Autor: Instagram/ Miley Cyrus

Miley Cyrus codziennie stara się udowadniać swoim fanom na Instagramie, że w związku z Cody Simpsonem jest najszczęśliwsza na świecie. Para nie szczędzi nam gorących fotek i regularnych relacji z tego, jak spędza razem czas. Właśnie wokalistka symbolicznie zamknęła etap małżeństwa z Liamem Hemsworthem. A może to też zrobiła na pokaz?

Od momentu rozstania Miley Cyrus z Liamem Hemsworthem, wokalistka nie ma dla swojego byłego męża litości. Gwiazda od początku chętnie epatowała swoją odzyskaną wolnością, najpierw pokazując się publicznie z Kaitlynn Carter - wszyscy pamiętamy ich zdjęcia z Włoch, na których Miley paradowała topless - a następnie z Cody Simpsonem. To już prawdziwy festiwal szczęścia - na Instagramie zakochanych codziennie pojawia się nowa porcja ich gorących fotek.

W tej sytuacji Liam Hemsworth nie miał innego wyjścia, jak przestać obserwować Miley Cyrus. Dokładnie to samo zrobiła ona sama, wcześniej jednak ostatecznie go upokarzając. Nawet najwierniejsi fani wokalistki przyznają, że tym razem mogła się powstrzymać.

Miley Cyrus poniża Liama Hemswortha

Miley Cyrus i Cody Simpson przyjechali ostatnio do rodzinnego domu wokalistki w Tennessee, gdzie para świętowała ślub jej brata, Braisona Cyrusa. To właśnie tam gwiazdka nagrała nowy filmik na Instagram, na którym tańczy z nowym ukochanym (oczywiście bez koszulki) przed kominkiem w salonie. Rzecz w tym, że fani Miley Cyrus doskonale znają ten kominek - to właśnie tam piosenkarka wzięła ślub z Liamem Hemsworthem i właśnie stamtąd pochodzą ich najpiękniejsze, ślubne zdjęcia.

Co więcej - fani przypomnieli też, że bardzo podobny układ Miley Cyrus zatańczyła z Liamem Hemsworthem na afterparty MET Gali 2019...

W komentarzach nie brakuje słów krytyki pod adresem celebrytki.

Miley... to takie chore. To jest ten sam taniec, który zatańczyłaś z Liamem na Met Gali

To nie zwróci ci Liama

To nie jest ten sam kominek, gdzie były zrobione jej zdjęcia ślubne z Liamem? To jak policzek

Jasne, Liam zobaczył ten post i jest zazdrosny. Skończ z tym

Dlaczego cały czas pokazujesz swoje życie na Instagramie i próbujesz pokazać, że skończyłaś z Liamem - rozumiemy, że "się nim nie przejmujesz", ale im więcej wrzucasz, tym bardziej wygląda na to, że starasz się za bardzo, wygląda to desperacko

To wszystko wygląda jak na pokaz, a nie jak prawdziwa miłość

Robią wszystko dla uwagi, są wkurzający

- czytamy.

Zgadzacie się, że Miley Cyrus przesadziła? Bądź co bądź, przecież spędziła z Liamem Hemsworthem dziesięć lat życia...

Wyświetl ten post na Instagramie.
after party 🏴‍☠️ Post udostępniony przez Cody Simpson (@codysimpson)
NAJNOWSZE