bambi

i

Autor: AKPA

krytyka

Margaret wymownie o Bambi. "Robi normalne piosenki"

2024-05-16 10:07

Bambi znajduje się w czołówce topowych artystów na platformie Spotify. Kobieta identyfikuje się i jest kojarzona jako raperka. Okazuje się, że Margaret ma odmienne zdanie w tej sprawie. O co dokładnie chodzi?

Margaret zabrała głos w sprawie rosnącej popularności "raperki" Bambi. W jednej z rozmów przyznała, że widzi ją trochę inaczej niż jej słuchacze lub ona sama. Co dokładnie powiedziała Margaret i dlaczego nie uważa jej za raperkę?

Margaret oberwała od internautów za strój. Mocne komentarze pod jej występem

Margaret skomentowała wymownie Bambi

Margaret promuje właśnie swoją najnowszą płytę "Siniaki i cekiny". W związku z tym zagościła w jednym z wywiadów i rozmów u Winiego. Ich rozmowa zeszła na temat Bambi, a Margaret skomentowała jej poczynania w dość wymowny sposób. "Mi się wydaje, że ona już bardziej robi piosenki. W sensie wizerunkowym na maksa jest częścią sceny hiphopowej, ale w sensie muzycznym robi normalne piosenki, takie rynkowo popowe po prostu" - stwierdziła Margaret. Okazuje się, że Margaret nie zaostrza żadnego konfliktu z Bambi i cieszy się z jej obecności na polskiej scenie muzycznej.

Kim jest Bambi? To młoda raperka i BFF Young Leosi

Bambi to tak naprawdę Michalina Włodarczyk, która identyfikuje się jako polska raperka i autorka tekstów. Urodziła się 28 października w 2003 roku w Poznaniu. Zaistniała w branży muzycznej jako uczestniczka "The Voice Kids". Wokalistka znalazła się w drużynie Tomsona i Barona, ale nie udało jej się dojść do odcinków na żywo. Michalina odpadła z programu, jeszcze na etapie bitew. Na swoim koncie ma współpracę z Young Leosią, White 2115, Jacusiem czy Łatwogang. W 2023 roku pojawił się na rynku jej pierwszy pełnoprawny utwór spod szyldu BE, zatytułowany "IRL". Do największych hitów Bambi należą: "Handpoke", "Bletki", "IRL", "Latawce" czy "BFF".

Bambi zaczynała w Voice Kids. TO ją podrywał syn Górniak!