Bambi

i

Autor: AKPA

Kim jest Bambi? To młoda raperka i BFF Young Leosi

2024-05-13 15:12

O tej dziewczynie z pewnością słyszał już niemal każdy. Bambi w krótkim czasie stała się jedną z topowych kobiet w polskim rapie, która zyskała wielkie grono fanów. Kim jest młoda raperka, która współpracowała z takimi artystami jak White 2115, Białas, Young Leosia, Jacuś czy Łatwogang? Sprawdziliśmy!

Bambi, a w zasadzie Michalina Włodarczyk, jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w rapie. Jej niepozorna ksywka, nawiązująca do jednej z bajek Disneya odbiła się szerokim echem w środowisku artystycznym. Młoda raperka wyprzedziła swoją obecną szefową Young Leosię aż o kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy. Autorka głośnego hitu "IRL” (który w niecałe dwa tygodnie klip został obejrzany prawie 1,5 mln razy) w krótkim czasie stała się bezsprzeczną idolką tysięcy młodych słuchaczy, którzy pokochali ją nie tylko za teksty i wokal, ale również charyzmatyczną osobowość oraz naturalność. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, że Michalina swoją karierę rozpoczynała pod skrzydłami chłopaków z Afromental, w The Voice Kids.

Patricia Kazadi vs. HITY 1988. TA piosenka przypomniała o traumie

Bambi - wiek

Michalina Włodarczyk urodziła się w 2003 roku. Młoda raperka ma obecnie 20 lat.

Bambi - wzrost

W sieci na próżno szukać informacji na ten temat. Nie wiadomo ile w rzeczywistości wzrostu ma Michalina.

Bambi - SBM

Michalina była drugą kobiecą (po Karze) artystką w historii SBM Label. W 2011 roku podpisała kontrakt z wytwórnią i dołączyła do czwartej edycji SBM Starter. To właśnie za sprawą tej decyzji wydała hity takie jak "Handpoke”, "Bletki” i "chrypki głos nie od fajek”. Choć nie wygrała wówczas konkursu, to dała się zauważyć swojej przyszłej szefowej - Young Leosi.

Bambi - Young Leosia

Michalina Włodarczyk była pierwszą, oficjalnie ujawnioną raperka w wytwórni Baila Ella, którą założyła Young Leosia. Niemal miesiąc później, 10 lutego 2023, wydała swój pierwszy utwór pod szyldem wytwórni pod tytułem "IRL", który podbił serwisy streamingowe w całej Polsce. Kilka miesięcy później premierę miał singiel "BFF", który Bambi nagrała wraz z Young Leosią, który jak podkreślają, jest zapowiedzią większego projektu pod nazwą “Pretty Girls Swag”.

Bambi - The Voice Kids

Bambi w The Voice Kids wykonała hit Harry'ego Stylesa "Sweet Creature". Swoim wykonaniem zachwyciła Dawida Kwiatkowskiego, Tomsona i Barona oraz Edytę Górniak, która próbowała przekonać ją na wszelkie sposoby, by dołączyła do jej drużyny. Zaangażowała do tego nawet swojego syna Alana, by ten poderwał swoją rówieśniczkę. Zaproponował jej m.in. obserwację na Instagramie. Ta jednak nie dawała za wygraną i zdecydowała, że spróbuje swoich sił w programie wraz z Tomsonem i Baronem. Niestety, Michalina odpadła na etapie bitew i nie zdołała pokazać pełni swoich umiejętności wokalnych w odcinkach na żywo.