GWIAZDY

Bambi zaczynała w „The Voice Kids”. To ją podrywał syn Górniak. Dziś jest BFF Young Leosi i robi karierę raperki!

2023-12-21 11:00

Za sprawą współpracy z Young Leosią debiutująca raperka Bambi wypłynęła na szerokie wody. Kawałek dziewczyn zatytułowany "BFF" nie schodzi ze szczytu notowania "TOP 50 - Polska" w serwisie Spotify. Mało kto wie, że 20-latka zaczynała od występów w "The Voice Kids". To właśnie ją podrywał syn Edyty Górniak!

Bambi szturmem podbiła notowania muzyczne w naszym kraju. Za sprawą numerów "IRL" i "BFF", który powstał we współpracy z Young Leosią - jej mentorką, a prywatnie przyjaciółką, o młodej raperce zrobiło się bardzo głośno. W samym serwisie Spotify Bambi, która chwilę temu zaprezentowała swój debiutancki album studyjny "in real life", może pochwalić się blisko dwoma milionami słuchaczy. Nieźle jak na debiutantkę, prawda? Warto jednak wspomnieć o tym, że 20-letnia raperka ma już na swoim koncie występy przed szerszą publicznością. Bambi dała się poznać ponad pięć lat temu, biorąc udział w pierwszej edycji programu "The Voice Kids", której zwyciężczynią okazała się oczywiście Roksana Węgiel. Nastolatka wykonała na scenie utwór "Sweet Creature", a w jej stronę odwrócili się wszyscy trenerzy. Szczególnie mocno zdeterminowana była Edyta Górniak, która poprosiła syna Allana, by ten pomógł przekonać Misię do dołączenia do jej drużyny.

Young Leosia kocha Kacpra Błońskiego. Wszystko się wydało. TE SŁOWA o tym świadczą!

Jak dobrze znasz The Voice Kids? QUIZ dla największych fanów show! Dasz radę?

Pytanie 1 z 8
Jak wyglądał skład trenerski w The Voice Kids 1?

Bambi zaczynała w "The Voice Kids"

Michalina Włodarczyk, bo tak naprawdę nazywa się Bambi, pojawiła się na przesłuchaniach w ciemno do pierwszej odsłony programu "The Voice Kids". Nastolatka zaśpiewała przed jurorami hit "Sweet Creature", a w jej stronę odwrócili się wszyscy trenerzy. Szczególnie mocno o pozyskanie nastolatki do swojej drużyny walczyła Edyta Górniak. Piosenkarka poprosiła nawet obecnego tego dnia na nagraniach syna Allana, by ten przekonał swoją rówieśniczkę do wyboru jej drużyny. Sam działający dziś na rap-scenie Krupa (Enso) próbował różnych sposobów, oferując Bambi m.in. krówki i follow na Instagramie. Jego zaloty nie przyniosły jednak oczekiwanego rezultatu. Michalina postawiła na Tomsona i Barona.