Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan: historia ich miłości jest mega romantyczna

2021-08-14 15:02

Dziś Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan tworzą jedną z najsławniejszych par w show-biznesie. Jednak jeszcze kilka lat temu nikt nie powiedziałby, że stworzą tak dopasowany związek. Mimo wielu głosów pełnych wątpienia pobrali się i stworzyli rodzinę. Jak się poznali Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wzbudzają ogromne zainteresowanie. Można powiedzieć, że to jedna z najpopularniejszych polskich power couple! Jednak nie zawsze wywoływali tak pozytywne reakcje... Na początku relacji, mało kto wierzył, że będzie to coś poważnego. A jednak!

Para wzięła ślub, a rok temu doczekała się pierwszego wspólnego dziecka. A pamiętacie jeszcze, jak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan się poznali?

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan: historia związku

Kiedy się poznali, oboje mieli już za sobą spore doświadczenia. Małgorzata Rozenek-Majdan w 2013 roku rozwiodła się z Jackiem Rozenkiem. Z tego związku ma dwóch synów - Tadeusza i Stanisława. Radosław Majdan miał na koncie dwa rozwody. Z projektantką, Sylwią Koperkiewicz oraz z Dodą. Miał opinię imprezowicza i...kobieciarza.

Kiedy spotkali się na premierze filmu Mój biegun w 2013 roku, od razu przypadli sobie do gustu. W licznych wywiadach oboje wspominają, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak ze względu na duże zainteresowanie mediów oraz dzieci Małgosi, początkowo spotykali się potajemnie.

Z czasem jednak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zauważyli, że ich relacja robi się coraz poważniejsza. Piłkarz poznał synów Małgosi, z którymi od razu złapał dobry kontakt.

Ich oficjalny debiut na salonach jako para to bal TVN-u w 2014 roku. Od tamtej pory coraz częściej i chętniej pozowali razem na ściankach. W licznych wywiadach opowiadali o swoich związku i o tym, jak wzajemnie się rozpieszczają. Radosław Majdan oświadczył się Małgorzacie Rozenek pod koniec roku. Zdecydował się na ten krok w drugi dzień świąt, podczas rodzinnego obiadu.

Później zdecydowali się na wspólny występ w mediach. Udział w programie Azja Express i kultowy tekst "Nie mów do mnie teraz" sprawił, że ich popularność jeszcze bardziej wzrosła.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wzięli ślub w 2016 roku. Elegancka uroczystość odbyła się w podwarszawskim Konstancinie. Na przyjęciu byli oczywiście najbliżsi zakochanych, lecz nie zabrakło także paparazzich.

Powszechnie wiadomo, że para marzyła o dziecku. Małgorzata Rozenek-Majdan miała co prawda dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, dla których Radosław Majdan jest świetnym drugim ojcem. Żeby spełnić marzenie o rodzicielstwie, musieli korzystać z In Vitro. O swojej drodze mówili głośno, dodając otuchy innym parom.

W międzyczasie powstał program Iron Majdan. Był emitowany w 2018 roku. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan podróżowali do najdalszych zakątków świata, gdzie czekały na nich bardzo wymagające zadania.

14 maja 2019 roku ukazuje się książka Małgorzaty Rozenek-Majdan - In Vitro. Niedługo później para przekazuje fanom radosne wieści. Dzięki tej metodzie za kilka miesięcy zostaną rodzicami!

Henryk urodził się 10 czerwca 2020 roku. Od razu stał się oczkiem w głowie swoich rodziców. Radosław Majdan zanurzył się w ojcostwie bez pamięci. W wywiadzie u Magdy Mołek wspominał nawet, że zdarza się mu przesadzać i być nadopiekuńczym. Jednak jak podkreśla - na syna czekał naprawdę długo.

Choć Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na początku relacji nie mieli zbyt wielu kibiców, dziś ta para cieszy się wielką sympatią, a jeszcze większym zainteresowaniem. Życzymy im wszystkiego najlepszego!

Sonda
Czy jesteś fanem małżeństwa Majdanów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE