Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan: historia ich miłości jest mega romantyczna

2021-08-14 15:02

Dziś Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan tworzą jedną z najsławniejszych par w show-biznesie. Jednak jeszcze kilka lat temu nikt nie powiedziałby, że stworzą tak dopasowany związek. Mimo wielu głosów pełnych wątpienia pobrali się i stworzyli rodzinę. Jak się poznali Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wzbudzają ogromne zainteresowanie. Można powiedzieć, że to jedna z najpopularniejszych polskich power couple! Jednak nie zawsze wywoływali tak pozytywne reakcje... Na początku relacji, mało kto wierzył, że będzie to coś poważnego. A jednak!

Para wzięła ślub, a rok temu doczekała się pierwszego wspólnego dziecka. A pamiętacie jeszcze, jak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan się poznali?

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan: historia związku

Kiedy się poznali, oboje mieli już za sobą spore doświadczenia. Małgorzata Rozenek-Majdan w 2013 roku rozwiodła się z Jackiem Rozenkiem. Z tego związku ma dwóch synów - Tadeusza i Stanisława. Radosław Majdan miał na koncie dwa rozwody. Z projektantką, Sylwią Koperkiewicz oraz z Dodą. Miał opinię imprezowicza i...kobieciarza.

Kiedy spotkali się na premierze filmu Mój biegun w 2013 roku, od razu przypadli sobie do gustu. W licznych wywiadach oboje wspominają, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak ze względu na duże zainteresowanie mediów oraz dzieci Małgosi, początkowo spotykali się potajemnie.

Z czasem jednak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zauważyli, że ich relacja robi się coraz poważniejsza. Piłkarz poznał synów Małgosi, z którymi od razu złapał dobry kontakt.

Ich oficjalny debiut na salonach jako para to bal TVN-u w 2014 roku. Od tamtej pory coraz częściej i chętniej pozowali razem na ściankach. W licznych wywiadach opowiadali o swoich związku i o tym, jak wzajemnie się rozpieszczają. Radosław Majdan oświadczył się Małgorzacie Rozenek pod koniec roku. Zdecydował się na ten krok w drugi dzień świąt, podczas rodzinnego obiadu.

Później zdecydowali się na wspólny występ w mediach. Udział w programie Azja Express i kultowy tekst "Nie mów do mnie teraz" sprawił, że ich popularność jeszcze bardziej wzrosła.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wzięli ślub w 2016 roku. Elegancka uroczystość odbyła się w podwarszawskim Konstancinie. Na przyjęciu byli oczywiście najbliżsi zakochanych, lecz nie zabrakło także paparazzich.

Powszechnie wiadomo, że para marzyła o dziecku. Małgorzata Rozenek-Majdan miała co prawda dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, dla których Radosław Majdan jest świetnym drugim ojcem. Żeby spełnić marzenie o rodzicielstwie, musieli korzystać z In Vitro. O swojej drodze mówili głośno, dodając otuchy innym parom.

W międzyczasie powstał program Iron Majdan. Był emitowany w 2018 roku. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan podróżowali do najdalszych zakątków świata, gdzie czekały na nich bardzo wymagające zadania.

14 maja 2019 roku ukazuje się książka Małgorzaty Rozenek-Majdan - In Vitro. Niedługo później para przekazuje fanom radosne wieści. Dzięki tej metodzie za kilka miesięcy zostaną rodzicami!

Henryk urodził się 10 czerwca 2020 roku. Od razu stał się oczkiem w głowie swoich rodziców. Radosław Majdan zanurzył się w ojcostwie bez pamięci. W wywiadzie u Magdy Mołek wspominał nawet, że zdarza się mu przesadzać i być nadopiekuńczym. Jednak jak podkreśla - na syna czekał naprawdę długo.

Choć Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na początku relacji nie mieli zbyt wielu kibiców, dziś ta para cieszy się wielką sympatią, a jeszcze większym zainteresowaniem. Życzymy im wszystkiego najlepszego!

Sonda
Czy jesteś fanem małżeństwa Majdanów?