Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca ciałem. Radosław Majdan znów chwali się pupą żony

2021-06-02 20:30

Małgorzata Rozenek-Majdan świętowała wczoraj 43. urodziny. Z tej okazji mąż gwiazdy opublikował jej pikantne zdjęcia. Zdaje się, że Radosław Majdan lubi się pochwalić żoną w social mediach! To już kolejny raz w ostatnim czasie, gdy pokazuje fanom zgrabne pośladki celebrytki. Możemy tylko pozazdrościć!

Zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan w bikini tylko napędzają teorię, że gwiazda fałszuje swój wiek. Spisek powstał kilka lat temu i od tamtej pory celebrytka musi się tłumaczyć. Zmęczona zarzutami opublikowała nawet kiedyś w social mediach zdjęcie fragmentu swojego dowodu osobistego! Jednak gdy widzimy takie zdjęcia, trudno jest uwierzyć.

1 czerwca Małgorzata Rozenek-Majdan skończyła 43 lata. Gwiazda świętowała w pięknych okolicznościach, bo wraz z rodziną przebywa na wakacjach w Meksyku. Z okazji urodzin żony Radosław Majdan opublikował gorące zdjęcia!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Radosław Majdan chwali się pośladkami żony

Nie ma co ukrywać - Małgorzata Rozenek-Majdan to gorąca babka! Po czterdziestce urodziła trzecie dziecko, a i tak zachwyca figurą. Nic dziwnego, że dumny mąż Radosław Majdan, tak chętnie się nią chwali.

- Always remember us this way ❤️ tylko Ty wiesz o co chodzi ❤️ Kocham Cię ❤️ dzięki Tobie i dla Ciebie - żyję ❤️

Napisał Radosław Majdan na Instagramie.

Były piłkarz opublikował zdjęcia, na których widzimy, jak wraz z żoną zarzywa kapieli. Chociaż pierwsze skrzypce grają tu pośladki Małgorzaty Rozenek-Majdan.

- Mega te foty - super prawdziwe, ale w najlepszym tego słowa znaczeniu!! I przepraszam, ale tyłek Gosi to istna petarda ????szczęścia Wam życzę!! ❤️❤️❤️

- Pani Małgosia super figura.Przepięknie pani wygląda.. cudo❤️

- Ale figura super ???

Zachwycają się internauci w komentarzach.

My do nich dołączamy! WOW!

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?