Małgorzata Rozenek-Majdan ma rodzinę jak z obrazka! Zobaczcie tylko ich zdjęcia

2021-07-04 17:05

Małgorzata Rozenek-Majdan ma na głowie wiele obowiązków. Jest influencerką, nagrywa programy, wydała kilka książek i prowadzi własne firmy. Jednak bez dwóch zdań najważniejszą rolą jest dla niej bycie matką. Niedawno razem z Radosławem Majdanem zostali rodzicami. Henryczek to młodszy brat Tadeusza oraz Stanisława, synów Rozenek z poprzedniego małżeństwa. Razem tworzą rodzinkę jak z obrazka. Zobaczcie sami!

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w Polsce. Popularność przyniósł jej lata temu program Perfekcyjna pani domu. Tam dzieliła się z uczestnikami swoimi domowymi sztuczkami. Miała czas, by je dobrze sprawdzić, ponieważ po urodzeniu dzieci zdecydowała się zawiesić pracę zawodową i pracować w domu.

Nawet dziś, gdy Małgorzata Rozenek-Majdan ma na głowie kolejne programy, własne firmy oraz markę odzieżową, to rodzina jest dla niej priorytetem.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma dwóch synów z byłym mężem, Jackiem Rozenkiem. Tadeusz Rozenek ma 11 lat, a jego starszy brat - Stanisław 15.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Od niedawna obaj chłopcy sprawdzają się w roli starszych braci. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w zeszłym roku spełnili swoje marzenie o dziecku. W licznych wywiadach opowiadali, jak trudna jest ich droga do rodzicielstwa. W końcu jednak Henryczek przyszedł na świat.

Małgorzata Rozenek-Majdan często w debacie publicznej porusza temat In Vitro. Gwiazda głośno podkreśla, że dzięki tej metodzie mogła zostać matką.

Dziś ma rodzinę jak z obrazka. Spójrzcie tylko na ich zdjęcia!

Ilu followersów mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ilu followersów ma Julia Wieniawa?