Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała fankom, jak trenuje. "Na sam widok mnie pali"

2021-04-13 22:02 es
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan jest świadoma, jak doskonale wygląda jej ciało. Gwiazda nie ukrywała też, że w ciąży przytyła sporo kilogramów. Jednak gdy odpoczęła po porodzie, wzięła się ostro do pracy. Efekty robią wrażenie! Oczywiście nic nie dzieje się samo... Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój trening. Fanki zgodnie stwierdziły, że już sam widok męczy!

Trudno nie zauważyć, że Małgorzata Rozenek-Majdan ciężko pracuje na swoje ciało. Gwiazda chętnie się nim chwali w social mediach i nie tylko. Niedawno gwiazda urodziła trzeciego syna. Szczerze wyznała, że w ciąży zawsze sporo tyje.

Jednak od porodu minęło już kilka miesięcy, więc Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła się rozprawić z ciążowymi kilogramami. Swoją walkę o powrót do sylwetki relacjonowała w programie Rozenek cudnie chudnie.

Żeby efekty się utrzymały, Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy także poza show. Właśnie pokazała na swoim Instagramie, jak wygląda jej trening. Sam widok męczy!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Tak trenuje Małgorzata Rozenek-Majdan

1,4 milionów followersów zobaczyło, jak Małgorzata Rozenek-Majdan dba o figurę. Gwiazda opublikowała serię filmików, na których ćwiczy m.in. z taśmami.

Niby proste, niby łatwe a d... pali 🔥 działacie?💪 😁

Napisała gwiazda.

Trudno się z tym nie zgodzić. Choć Małgorzata Rozenek-Majdan nawet podczas treningu wygląda świetnie, to jednak ćwiczenia są bardzo wymagające...

- Poczekaj, muszę odsapnąć po obejrzeniu ciebie. 😱

Skomentowała Hanna Lis.

Nie tylko ona tak zareagowała!

- Na sam widok mnie pali

- oj tak pali 😂🔥🔥🔥🔥

- Jak pali 🍑 to rośnie 😍😍😍

- Pani Malgorzato podziwiam pani determinacje wyglada pani swietnie.

- Mnie d... pali już od samego patrzenia

Czytamy pod postem.

Małgorzata Rozenek-Majdan namówiła Was na trening?

NAJNOWSZE