Michał Wiśniewski

i

Autor: WBF Michał Wiśniewski napisał piosenkę o Kaczyńskim

Michał Wiśniewski będzie miał kolejne dziecko?! Zrobił już nawet tatuaż dla potomka

2021-04-12 16:03

Już teraz Michał Wiśniewski jest ojcem dość pokaźnej gromadki. Niedawno Pola Wiśniewska urodziła mu piąte dziecko. Nie wykluczone, że żona numer pięć jest w kolejnej ciąży. Sugeruje to zdjęcie, które wokalista opublikował na swoim Instagramie. Widać na nim tatuaż dla kolejnego potomka! Czy Michał Wiśniewski spodziewa się szóstego dziecka?

Michał Wiśniewski nie ma szczęścia w miłości. Jego aktualna partnerka jest żoną numer pięć! Jednak na razie wygląda na to, że Pola Wiśniewska oraz czerwonowłosy wokalistka tworzą dobraną parę. Dowodem na to jest Falco Amadeus. Michał Wiśniewski został ojcem po raz piąty na początku roku.

Żeby uczcić narodziny syna, Michał Wiśniewski sprawił sobie nowy tatuaż. To nie tylko hołd dla Falco, ale także powód wielu plotek. Czy w ten sposób Michał Wiśniewski ogłosił, że z Polą spodziewają się dziecka?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Michał Wiśniewski będzie miał kolejne dziecko?

Trudno nie zauważyć, że Michał Wiśniewski lubi tatuaże. Właśnie w ten sposób postanowił uczcić narodziny najmłodszego syna. Wytatuował sobie literę F oraz datę narodzin.

Jednak to, co zwróciło uwagę internautów, to puste miejsce pozostawione w identycznym tatuaży. To sugestia, że Michał Wiśniewski będzie miał kolejne dziecko? Do uzupełnienia pozostaje data. Widzimy za to pierwszą literę imienia - C.

#zdjeciemowisamozasiebie

Dodany hashtag sprawił, że internauci nie mają wątpliwości - Michał Wiśniewski będzie miał dziecko.

I choć oficjalnie tego nie potwierdził, pod zdjęciem posypały się gratulacje.

- Gratulacje!?

- Super- ❤️❤️??

- Super tatuaż ???

- ?Gratulacje!

Warto wspomnieć, że jakiś czas temu Michał Wiśniewski zdradził, że nie zamierzają z Polą skończyć na jednym dziecku. Najwyraźniej mówił bardzo poważnie...

Gwiazdy, które są ze sobą spokrewnione

Pytanie 1 z 6
Potomkiniami króla Edwarda I są...