Katarzyna Warnke na gorących zdjęciach z Zanzibaru. Ależ Piotr Stramowski ma oko!

2021-04-12 20:30 es
Piotr Stramowski, Kasia Warnke
Autor: WBF

Podobnie jak wielu polskich celebrytów Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski uciekli z kraju, żeby odpocząć. Wybrali ulubiony kierunek gwiazd w tym sezonie, czyli słoneczny Zanzibar. Para znalazła kilka chwil tylko dla siebie i zorganizowała sesję zdjęciową. Katarzyna Warnke pozuje w basenie, a Piotr Stramowski fotografuje to w najlepszy sposób. Zobaczcie efekty!

Trwająca już od ponad roku pandemia wszystkim daje się we znaki. Najbardziej cierpią oczywiście celebryci. Wiele ich zawodowych projektów stanęło pod znakiem zapytania lub po prostu zostało odwołanych. A skoro nie można narzekać na nadmiar obowiązków, warto wypocząć.

W tym sezonie wszystkie celebrytki jeżdżą na Zanzibar. Egzotyczny i ciepły kierunek wybrali także Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Kilka miesięcy temu para doczekała się córki. Jednak na wakacjach dbają o znalezienie chwili dla siebie... Zobaczcie efekty tego czasu!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Katarzyna Warnke na zmysłowych zdjęciach

Nie jest tajemnicą, że Piotr Stramowski lubi fotografować. A mając taką żonę, trudno mu się dziwić. Na swoim Instagramie Katarzyna Warnke pochwaliła się efektami sesji, jaką zrobił jej ukochany mąż. Jest zmysłowo!

Na fotkach widzimy, jak ubrana w seksowną bieliznę Katarzyna Warnke pozuje w basenie. Piotr Stramowski uwiecznił żonę w bardzo pikantny sposób...

- Piękna piękna piękna...😍😍😍😍

- Obłędna🔥🔥🔥❤️

- Pięknie, sensualnie, ze smakiem ❤️

- ❤️❤️❤️zdjęcie jak z okładki ❤️

Czytamy w komentarzach.

Fani sugerują także, że świetne zdjęcia to nie tylko zasługa dobrej modelki, ale i zdolnego fotografa. Zgadzacie się?

NAJNOWSZE