Magda Narożna w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Wokalistka Pięknych i Młodych w nowej edycji!

2020-11-20 17:02 es
Magda Narożna
Autor: VIPHOTO/East News

Ruszają zdjęcia do kolejnej edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Już po raz 14. Uczestnicy programu będą przechodzić spektakularne metamorfozy. O Złotą Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych walczyć będzie 8 gwiazd. Jedną z nich jest Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi!

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi na co dzień śpiewa disco polo. Jednak już niedługo spróbuje swoich sił w najróżniejszych rodzajach muzyki. Magda Narożna wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Przed ami 14 edycja muzycznego show. Oczywiście Magda Narożna w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, nie będzie jedyną gwiazdą. Kto poza liderką zespołu Piękni i Młodzi wystąpi w programie?

Magda Narożna wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W 2012 roku Magda Narożna wraz z ówczesnym mężem Dawidem Narożnym i Danielem Wilczewskim założyła zespół disco polo Piękni i Młodzi. Początkowo grali jedynie na weselach, ale szybko zyskali popularność. Ich nagrania stały się hitem na YouTube, a Piękni i Młodzi trafili do Must Be The Music. Z czasem Magda Narożna, Dawid Narożny i Daniel Wilczewski stali się gwiazdami.

Teraz Magda Narożna sprawdzi się w roli innych gwiazd. Ruszają zdjęcia do 14. edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. O Złotą Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny, walczyć będzie ośmioro zawodników.

Kto poza Magdą Narożną wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - lista uczestników:

Tamara Arciuch

Maja Hyży

Anna Maria Sieklucka,

Magda Narożna

Lesław Żurek

Michał Meyer

Piotr Gawron-Jedlikowski

Paweł Góral

Artystów oceniać będzie jury w składzie: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Program poprowadzą niezmiennie – Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.

NAJNOWSZE