Maffashion szczerze o macierzyństwie

i

Autor: Screenshot Instagram/maffashion_official Maffashion szczerze o macierzyństwie

Maffashion szczerze o macierzyństwie. Tęskni za spontanicznością

2022-06-29 10:18

Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, przed dwoma laty powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Jak radzi sobie w macierzyństwie i czy tęskni za "poprzednim" życiem? O tym opowiedziała w najnowszym wywiadzie.

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zostali rodzicami małego Bastiana w 2020 roku. Powitanie na świecie dziecka diametralnie zmieniło ich życie, a eventy branżowe zamienili na przewijanie i sterty pieluch. Jak młodzi celebryci odnaleźli się w roli rodziców? Aktor wyjawił, że bycie ojcem postawiło przed nim wiele wyzwań, zaś Maffashion przyznała, że chwilami jest zwyczajnie zmęczona.

Maffashion szczerze o macierzyństwie

W ostatnim czasie Maffashion i Sebastian Fabijański zrobili sobie "wychodne" i pojawili się na jednej z imprez branżowych (choć, co zaintrygowało ich fanów, przyszli osobno). Aktor udzielił szeregu wywiadów, w których przyznał, że podziwia Julkę za jej opiekę nad synkiem, bo jemu ojcostwo nie przyszło najłatwiej i musiał pogodzić się też ze zmianą w "domowej hierarchii". Podkreślił jednak, że nie ma dla niego nic piękniejszego, niż obudzić się u boku swojego synka. Maffashion opowiedziała zaś o tym, że choć spełnia się w roli matki, często tęskni za spontanicznością.

Skłamałabym, mówiąc, że nie tęsknię. Chciałabym wdrożyć w życie trochę więcej spontaniczności. No tak jest, wiesz, ja mam jedno dziecko, mam synka, ale są kobiety, które mają dwójkę dzieci, trójkę i więcej. Podziwiam je- powiedziała Maffashion w rozmowie z Pudelkiem.

Julia Kuczyńska nie jest pierwszą polską gwiazdą, która zdobyła się na tak szczerą wypowiedź w kwestii macierzyńska. Marta Żmuda-Trzebiatowska opublikowała ostatnio obszerny wpis, w którym pisała o samotności matek i tym, że czasem zwyczajnie tęskni za swoim starym życiem (choć obecnego nie zamieniłaby za wszystkie pieniądze świata).

Mariusz Winnicki, wokalista zespołu Classic, mógłby pracować jako fryzjer