Adam Sandler, Beyonce, Lady Gaga, Robert Downey Jr

i

Autor: RB/Bauergriffin.com/East News / Rex Features/East News / Lia Toby/Press Association/East News / face to face/FaceToFace/REPORTER Kto według fanów teorii spiskowych został zwerbowany przez Bractwo Iluminatów

Gwiazdom w karierze pomaga sekretna organizacja? Oto kto miałby należeć do spisku

2022-06-28 19:12

Mówi się, że największe gwiazdy światowego show-biznesu "zaprzedały duszę diabłu" i są pionkami w grze tajemniczej organizacji sięgającej XVIII wieku. Zobacz, które gwiazdy należą do spisku.

Zakon iluminatów bawarskich powstał w XVIII w., a największy rozgłos zdobył głównie za sprawą filmu "Kod da Vinci". Wtedy ludzie zaczęli baczniej obserwować wpływowych ludzi tego świata. Wśród nich znajdują się oczywiście gwiazdy show-biznesu, które potrafią zawładnąć umysłami zwykłych ludzi.

Iluminaci są wśród nas i bacznie nas obserwująZakon iluminatów bawarskich był organizacją, która miała przejąć panowanie nad światem. Podobno zakon istniał tylko do 1790 roku, jednak pamięć o nich pozostała. Według niektórych, organizacja nadal istnieje i z ukrycia steruje światem dysponując nieograniczonymi finansami, współpracując z jednostkami, które mają największą władzę i wpływ na umysły zwykłych ludzi. Pomagają im również w osiąganiu wielkiej kariery, po to, aby ich przekazy dotarły do jak największej ilości mieszkańców Ziemi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Edyta Górniak wyśmiana przez inne gwiazdy. "Czarne dziury występują też w mózgu"

Według licznych teorii spiskowych, wśród osób, które miałyby "zaprzedać duszę diabłu" są: Beyonce, Jay-Z, Justin Bieber, Rihanna, Kate Perry, Lady Gaga, Angelina Jolie, Kanye West, rodzina Kardashian, Madonna, Adam Sandler, Królowa Elżbieta II, Prince, Robert Downey Jr czy książę Filip.

Najbardziej popularnym symbolem tajnej organizacji jest Oko Opatrzności - oko wrysowane w trójkąt równoramienny, z którego odstają słoneczne promienie. To symbol władzy i kontroli nad światem - iluminaci wszystko widzą i obserwują nas. Symbol ten znajduje się w wielu świątyniach na całym świecie, w popkulturze, a nawet na banknocie jednodolarowym.

Sonda
Wierzysz w istnienie Zakonu Iliminatów?
#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 17.06.2022