Sebastian Fabijański i Maffashion

i

Autor: AKPA Sebastian Fabijański i Maffashion przechodzą kryzys?

Maffashion unikała narzeczonego na imprezie. Sebastian Fabijański urwał się z eventu

2022-06-27 10:07

Maffashion i Sebastian Fabijański byli gośćmi na evencie z okazji otwarcia salonu fryzjerskiego Gaba Hair. Na wydarzenie nie przyjechali razem, a wręcz skutecznie się unikali. Pojawiły się głosy, że źle się dzieje w ich związku. Co na ten temat powiedział Fabijański?

Maffashion i Sebastian Fabijański potwierdzili swój związek w styczniu 2020 roku, a niedługo potem wyznali, iż spodziewają się dziecka. Para jest zaręczona, ale do ślubu nigdy nie doszło, mimo, że blogerka wcześniej wspominała, że rozważa ślub cywilny. Widać jednak, że Julii Kuczyńskiej i Sebastianowi Fabijańskiemu nie śpieszy się do zawarcia małżeństwa.

Fabijański i Maffashion pojawili się na imprezie osobno. Czy w ich związku nastał kryzys?

Maffashion znana jest z tego, że niechętnie dzieli się z publicznie swoim życiem rodzinnym, a wręcz karci narzeczonego za to, że czasami jest zbyt wylewny w rozmowach z mediami: "Ona często miała do mnie pretensje, że ja coś powiedziałem nie tak w mediach, bo ona lepiej waży słowa. Ja nie potrafię" - powiedział niegdyś w rozmowie z "Pudelkiem".

Na event z okazji otwarcia salonu fryzjerskiego Gaba Hair Fabijański i Maffashion przybyli osobno. Również na ściance nie pojawili się razem, a jeden z serwisów plotkarskich podjął z aktorek rozmowę na ten temat, pytając czy między nimi źle się dzieje.

Nic mi nie wiadomo, jeżeli coś jest nie tak z Julki strony, to ja nie wiem tego na ten moment. W domu wszystko jest okej, git - powiedział Sebastian w rozmowie z "Pomponikiem".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sebastian Fabijański tłumaczy się ze schadzki z Rafalalą. "Tylko miłość jest w stanie zbawić nas od zła"

Aktor opowiedział również o ich sprawach rodzinnych i docenił partnerkę za to jak świetną jest mamą.

Ja ją bardzo doceniam, jaką robotę wykonała przez ponad półtora roku w kontekście Bastka, że tyle nocy z nim przespała. Ja niestety nie umiałem sobie poradzić z tym, że Bastek potrzebował piłki, żeby go lulać, on czuł, że ja się gubię w tym, zaczynał bardzo płakać. Bastek jest bardzo ekstrawertyczną osobą w wyrażaniu emocji - zwierzył się.

Para unikała się na imprezie, a po niedługim czasie udał się do domu.

Teraz jadę do Bastka spać, bo mogę z nim spać i to jest najpiękniejszy moment w moim życiu, jak się budzę koło mojego syna - dodał na koniec.

Czy takie zachowanie na evencie może wskazywać, że między Julią a Sebastianem nie dzieje się zbyt dobrze, czy to tylko chwilowy kryzys?

Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8

Nawet w najlepszych związkach bywa różnie. Gdyby ktoś potrzebował powodu do rozwodu, Albert z ESKI służy pomocą :)

Posłuchajcie jak wkręcił słuchacza!

Listen to "Rozwód" on Spreaker.